بیانیه توافق سطح خدمت

- تارنمای پایگاه اطلاع رسانی استانداری سیستان و بلوچستان امکان دسترسی به خدمات ذیل در بخش خدمات الکترونیک را فراهم نموده است.

برای شهروندان:

شناسنامه خدمات الکترونیک و فرآیندها 

ملاقات با استاندار 

ثبت درخواست امریه

اطلاعات تماس و انواع خدمات قابل ارایه در دفاتر پیشخوان

برای کارکنان:

ثبت درخواست مهمانسرا

دریافت فیش حقوقی

ثبت پیشنهادات در نظام پیشنهادات

 - در بخش تماس با ما اطلاعات تماس کلیه معاونین و مدیران ستادی ذکر شده است .

- تارنمای استانداری سیستان و بلوچستان  بصورت تمام وقت و در هفت روز هفته در دسترس بوده و در صورت نیاز به بروز رسانی در ساعات غیر اداری اقدام و در بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

حفظ حریم شخصی

-درصورت استفاده از خدمات این تارنما آدرس IP  مخاطب ، نوع مرورگر و صفحات بازدید شده ثبت می‌گردد.

-اطلاعات مخاطب صرفاْ در سرور اختصاصی استانداری نگهداری شده  و در اختیار هیچ سازمان، فرد و یا تارنمای دیگر قرار نمی‌گیرد.

-به منظور بهبود استفاده از تارنما، از کوکی‌ها استفاده می‌شود.کوکی یک فایل متنی کوچک است که تارنمای ما بر روی رایانه شخصی شما قرار می‌دهد تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از این تارنما داشته باشد.شما می‌توانید با تغییر تنظیمات در مرورگر خود، استفاده از کوکی‌ها را منع کنید.

امنیت اطلاعات

-فراهم ساختن بستر لازم برای ارایه خدمت،  پایداری و رفع اشکالات در مورد خدمات ارایه شده به عهده دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری سیستان و بلوچستان می باشد.

-هر گونه خطای فنی را می توانید از طریق تلفن ۳۱۱۲۷۶۹۳-۰۵۴و یا پست الکترونیک  itsupport@sbportal.ir به  دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات گزارش فرمایید.

مالکیت معنوی و حق انتشار

حقوق تمامی مطالب منتشر شده در این تارنما برای استانداری سیستان و بلوچستان محفوظ است و استفاده از محتوای پرتال  با ذکر  منبع بلامانع است.