چهارشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۹ / ۲۱:۴۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۶۳۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری:

پست یکی از مولفه های تاثیر گذار در دنیای پر تحول و پرشتاب امروزی است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: با توجه به تحول در ارتباطات و تجارت الکترونیک پست در جایگاه اصلی و در راس قرار دارد و یکی از مولفه های تاثیر گذار در دنیای پر تحول و پرشتاب امروزی است.

(چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹) ۲۱:۴۹
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی وند در دیدار با مدیرکل پست استان که به مناسبت ۱۸ مهرماه روز جهانی پست برگزار شد،اظهار داشت: پست در عرصه داخلی و بین المللی نامی آشنا برای بشریت است و از قدیمی‌ترین اتحادیه های بین المللی است.
زینی وند گفت: پست در دوره‌های مختلف چه در دوران دفاع مقدس و چه اکنون با تحول در ارتباطات و تجارت الکترونیک پست همچنان در جایگاه اصلی و در راس قرار دارد.
وی گفت: به رغم اینکه برخی فکر می‌کنند نقش پست افول کرده اما با ورود پست به حوزه های مختلف از جمله GNF نقش تاثیرگذار آن همچنان اضافه شده چراکه GNFمی تواند کل مناطق و شهرها را در کشور از هم پاشیدگی و بی نام و نشانی نجات دهد و تغییر در زندگی اجتماعی و روان بودن زندگی مردم را موجب گردد.
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت، بعضی از ارگانها خدمات و تلاش ها و اثرگذاری هایی دارند که دیده نمیشود که یکی از این ارگانها پست است.
وی ادامه داد: ارزش تجارت الکترونیکی و بازار پر رونق الکترونیکی در کشور روند فزاینده و پرشتابی دارد که کرونا هم آن را تشدید کرده و با رفع کرونا هم هم این روند به عقب بر نخواهد گشت و در این میان نهادی مطمئن تر از پست که مردم به آن اعتماد کنند وجود ندارد .
این مقام افزود: ما از جوامع پرشتاب هستیم چرا که نسل تحصیلکرده و جوان داریم بنابراین حضور در این دنیای الکترونیکی که روز به روز گسترده‌تر می‌شود لازم است.
زینی وند تاکید کرد: پست نیز باید خود را با این شرایط وفق دهد و هرروز ساختاری فنی تر و چالاک تر و قدرتمندتر داشته باشد تا در زندگی مردم تاثیر گذار باشد.
تعداد بازدید : ۲۱۷
(چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹) ۲۱:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید