سه شنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۹ / ۰۷:۴۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۶۲۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

الزام همه دستگاه های اجرایی به حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران واقعی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: برای توسعه اقتصادی و افزایش اشتغالزایی در سال جهش تولید همه دستگاه های اجرایی ملزمند تا از سرمایه گذاران واقعی در استان حمایت کنند.

(سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹) ۰۷:۴۷

"ماندانا زنگنه" پیش از ظهر دوشنبه در نشست تسهیل در سرمایه گذاری که در دفتر این معاونت برگذار شد، افزود: با توجه به مسائل موجود این روزها کشور در جنگ نابرابر اقتصادی قرار گرفته و دشمنان این مرز و بوم اقتصاد و معیشت جامعه را مورد هدف قرار داده اند و حمایت از سرمایه گذاری می تواند موثر ترین راه برای برون رفت از این شرایط نا برابر باشد.

وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت های ناب استان سرمایه گذاران متعددی در زمینه های مختلف برای سرمایه گذاری اعلام آمادگی کرده اند و با توجه به نام گذاری امسال به نام سال جهش تولید نیاز است تا از سرمایه گذاران حمایت کرد اما این حمایت باید مشروط به صیانت از بیت المال باشد و از هدر رفت آن در طول اجرای طرح ها پیشگیری کرد.

زنگنه افزود: برای موفق بودن طرح های سرمایه گذاری در استان نیاز است تا سرمایه گذارانی که گردش و توان مالی مناسب برای اجرای طرح خود را دارند و به نوعی اهلیت آن ها ثابت شده باید حمایت شوند تا زمان بهره برداری از این طرح ها کوتاه تر باشد از طرفی هم همه دستگاه های اجرایی ملزمند تا از سرمایه گذاران واقعی همه جانبه حمایت کنند.

تعداد بازدید : ۱۸۴
(سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹) ۰۷:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید