پنج شنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۶۱۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

رفع موانع پیش روی دو واحد تولیدی در استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: پس از بررسی موانع پیش روی واحدهای تولیدی استان، تمهیدات لازم برای حل مشکلات دو واحد تولیدی اتخاذ شد.

(پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۱۸
ماندانا زنگنه ظهر چهارشنبه در ادامه جلسات چهارشنبه های سرمایه گذاری که در دفتر این معاونت برگزار شد، افزود: کارگاه روستایی تولید شن و ماسه یکی از طرح هایی بود که در مسیر فعالیت خود با مشکل رو به رو شد و برای تسهیل در تولید این واحد پس از بررسی مسائل موجود مقرر شد بانک عامل مورد نظر این طرح برای خرید ماشین آلات این کارگاه تسهیلاتی را طی سه قسط به حساب واحد پرداخت کند.

وی بیان کرد: برای واحد تولیدی کارتن هم که در پرداخت تسهیلات بانکی با مشکل رو به رو شده بود پس از تعامل و هم فکری با مسئولین بانک مورد نظر راهکارهای لازم برای رفع این مشکلات مطرح و در راستای رفع موانع پیش روی تولید این واحد تصمیم های لازم اتخاذ شد.

زنگنه افزود: یکی از مشکلاتی که بانک ها و واحدهای تولیدی استان با آن دست به گریبان هستند یارانه طرح های اشتغال فراگیر است که هنوز در اختیار برخی از بانک های عامل استان قرار نگرفته و باید اقدامات لازم برای برطرف شدن این موضوع انجام شود و در صورت نیاز حتی از محل کمک های فنی و اعتباری استان این یارانه تامین شود.

تعداد بازدید : ۲۱۸
(پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید