سه شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۶۱۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار: تشکل ها نماد حضور هدفمند مردم هستند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: از ارزش حضورمردم کارها تصاعدی پیش می رود و در این بین تشکل ها نماد حضور هدفمند مردم هستند.

(سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۲

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در جلسه اجرای دستورالعمل نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضاییه که با حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری در استانداری برگزار شد اظهار داشت: کسانی که کار تشکلی انجام می دهند اعم از تشکل ها،احزاب و خیریه ها این افراد، افراد بزرگ و نخبه ای هستند که نه حقوق و نه مزایایی دریافت می‌کنند و از جیب هزینه می‌کنند، این ها آدم های بسیار ارزشمندی هستند و باید آنها را تکریم کرد و فرش قرمز جلوی آنها پهن کنیم.

‌وی ادامه داد: ممکن است هر تشکلی حاشیه‌هایی هم داشته باشد ولی این فرع و استثنا است و اصل این است که آدم هایی که وارد این حوزه می شوند قابل تکریم هستند و وقتی به آنها میدان بدهیم بخشی از کارها را حل میکنند .

زینی وندگفت: تجربه دنیا و تجربه کشور ما در سال‌های بعد از انقلاب نشان داده که هر جا که نه به صورت تزئینی و شعاری بلکه به صورت واقعی به مردم تکیه کردیم همانجا نقطه قوت ما بوده است که این موضوع در زمان جنگ عملا خود را نشان داده است.

وی ادامه داد: در کشورهایی که به شیوه فدرالیسم اداره می‌شوند در حوزه دفاع و امنیت کاملا متمرکز عمل می‌کنند و مردم را در آن حوزه راه نمی دهند اما در ایران در شکل گیری انقلاب و تهدیدها و در دوران جنگ ،جنگ را به مردم واگذار کردیم و زمانی که لشکرهای استانی را تشکیل دادیم آن زمان نقطه قوت ما بود .

وی گفت: اکنون نیز در شرایط تحریم ها از ارزش حضورمردم کارها به صورت تصاعدی پیش می رود و با وجود شرایط سخت کشور با تکیه بر مردم مشکلات حل می گردد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: در شرایط فعلی ساختارهایی همچون خانه احزاب ،خانه مطبوعات و خانه سمن ها تشکیل شد که با توجه به شرایط حاکم بر کشور راه اندازی چنین ساختاری کار سختی است اما بنا را بر این گذاشتیم که کاری زیربنایی انجام دهیم که دیگران هم آن را ادامه دهند چراکه بعد از این کسی نمی‌تواند این ساختارها را تعطیل کند و به خصوص در این استان وجود آن به شدت ضروری است.


تعداد بازدید : ۱۸۹
(سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید