سه شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۶۰۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

ایجاد درآمدی پایدار برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: با راه اندازی نیروگاه های کوچک خانگی برای افراد نیازمند می تواند برای این قشر از جامعه درآمدی پایدار به ارمغان آورد.

(سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۱۵

ماندانا زنگنه در جلسه بررسی تفاهم نامه اجرای طرح پرورش ماهی، نیروگاه برق خانگی در استان افزود: در راستای ایجاد درامد مناسب برای خانواده های کم درآمد طرح های متعددی در استان مورد بررسی قرار گرفت و سرانجام از میان آن ها ایجاد نیروگاه های کوچک خورشیدی خانگی و استخرهای پرورش ماهی طرح هایی بودن که با توجه به موقعیت و شرایط استان قابلیت اجرایی شدن را داشتند و در نهاییت به تصویب هم رسیدند.

وی بیان کرد: در راستای اجرای این طرح ها برای ساخت استخرهای پرورش ماهی پس از بررسی های لازم قراردادی منعقد شد و بر اساس آن 96 استخر در مناطق مختلف سیستان ایجاد خواهد شد و پس از ساخت آن ها طبق تفاهم ها لارو مورد نیاز را شیلات در اختیار افراد قرار می دهد.

زنگنه افزود: در بخش پنل های خورشیدی هم موافقت شده تا این نیروگاه های خورشیدی کوچک در خانه های مددجویانی که توان مالی مناسب ندارند نصب شود و اداره برق هم متعهد شده تا برق تولیدی این نیروگاه را خریداری کند که بر این اساس طی مدت چند ساله تفاهم نامه برای این مددجویان درآمدی پایدار رقم خواهد خورد.

تعداد بازدید : ۱۷۶
(سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید