یکشنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۵۹۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:

ایجاد ۲ هزار و ۳۵۰ نفر اشتغال با احداث سیمان تیس

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: کارخانه سیمان تیس در صورت شروع فعالیت می تواند برای حداقل ۳۵۰ نفر به طور مستقیم و برای بیش از دو هزار نفر به طور غیر مستقیم اشتغالزایی به همراه داشته باشد.

(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۱۶

ماندانا زنگنه گفت: با توجه به تاثیر سیمان تیس در ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی استان مشکلات پیش روی این کارخانه مورد بررسی قرار گرفت.

وی در حاشیه نشست بررسی مسائل و مشکلات کارخانه سیمان تیس که با حضور مدیران برخی از دستگاه های اجرایی و مسئولین کارخانه سیمان تیس در سالن جلسات این معاونت برگزار شد افزود: کارخانه سیمان تیس را می توان یکی از بزرگترین طرح های اقتصادی در جنوب استان برشمرد که با اعتباری بالغ بر ۶۲۰ میلیارد تومان در حال احداث است و تاکنون ۸۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که در صورت شروع فعالیت می تواند برای حداقل ۳۵۰ نفر به طور مستقیم و برای بیش از دو هزار نفر به طور غیر مستقیم اشتغالزایی به همراه داشته باشد.

معاون استاندار بیان کرد: در مسیر آغاز فعالیت این واحد تولیدی برخی مسائل در بخش هایی از قبیل آب، برق و سوخت مورد نیاز واحد وجود داشت که با توجه به میزان اشتغال زایی که این واحد می تواند داشته باشد برای رفع این مسائل پس از بررسی راهکار های مناسب تصمیمات و تمهیدات لازم اتخاذ شد.

تعداد بازدید : ۲۱۲
(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید