شنبه / ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۸:۰۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۵۹۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

گفتمان بین مسوولان برای رفع نواقص ضروری است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: گفتمان مستمر بین مسوولان استان در قالب چارچوب امر به معروف و نهی از منکر برای رفع نواقص و کمبودها لازم و ضروری است.

(شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۰۸
احمدعلی موهبتی روز جمعه در سمینار یک روزه فرمانداران سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در شرایط فعلی دشمنان جمهوری اسلامی با تحریم‌های ظالمانه به کشور فشار می‌آورند چرا که نمی‌خواهند یک کشور مستقل روی پای خود بایستند و از منافع خود دفاع کند.

وی افزود: در چنین شرایطی دشمن پشت سر بعضی افراد پنهان می‌شود و برخی اکاذیب را نشر می‌دهد بنابراین حتما ضرورت دارد گفتمان مستمر بین همه ارکان نظام وجود داشته باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: همه دستگاه‌های دولتی باید وظایف ذاتی خود را انجام دهند و تذکر لازم به وقت مقتضی در چارچوب امر به معروف و نهی از منکر داده شود.

وی تصریح کرد: همه باید در چارچوب حق حرکت کنیم و خارج از آن گام برنداریم به این معنی که اگر کسی اشتباه کرد از آن دفاع نکنیم.

موهبتی خاطر نشان کرد: تلاش کردیم سند آمایش سیستان و بلوچستان را تدوین کنیم تا اولویت‌های استان مشخص و در چارچوبی خاص پیگیری شود.

و ی به برخی اکاذیب منتشر شده علیه نظام و دولت اشاره کرد و گفت: در جایی که حق نظام و خون شهدا پایمال شود سکوت نخواهیم کرد و دفاع از خدمات نظام و دولت را وظیفه خود میدانیم و در مقابل زیاده خواهی‌ها ایستادگی خواهیم کرد.

بنا براین گزارش سمینار فرمانداران و بخشداران سیستان و بلوچستان با موضوع بررسی مسایل سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در استان ‌و امام جمعه زاهدان، احمدعلی موهبتی استاندار، معاونان استاندار،مدیران‌کل ستادی استانداری و جمعی از مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی استان در تالار امام رضا(ع) دانشگاه برگزار شد.
تعداد بازدید : ۲۳۴
(شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید