جمعه / ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۰:۴۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۵۸۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

رخ دادن اتفاق های بی نظیر در حوزه ظرفیت های معدنی استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: طی ماه های اخیر در بخش معادن استان اقدامات شاخصی انجام شده که پیامدهای مثبت و بی نظیری را به ارمغان داشته است.

(جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹) ۰۰:۴۰
ماندانا زنگنه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در چهارشنبه های سرمایه گذاری که با حضور مدیران کل محیط زیست استان، منابع طبیعی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزارشد اظهار داشت: این نشست های چهارشنبه های سرمایه گذاری با هدف هماهنگی و تعامل فی ما بین منابع طبیعی، محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار شد و در این نشست طرح های اکتشافی، استخراجی و فرآوری های محدوده های معدنی مورد بررسی قرار گرفت.
وی بیان کرد: در این نشست محدوده های معدنی خاش، بزمان منطقه کوه بیرک سراوان، نصرت آباد و سفید آبه مورد بررسی قرار گرفتند و تمهیدات لازم در خصوص بهره بری از ظرفیت های معدنی این مناطق اتخاذ شد.
زنگنه با بیان سرمایه گذاری شش هزار میلیارد تومانی در حوزه معادن استان افزود: با پیگیری های انجام شده در حوزه معدن استان طی ماه های اخیر اقدامات بی نظیری برای سرمایه گذاری در حوزه معادن استان انجام شد و در همین راستا سازمان های شستا، ستاد اجرای فرمان امام (ره)، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی و سازمان ایمیدرو از جمله شرکت هایی هستند که برای سرمایه گذاری دراین بخش اعلام آمادگی کرده اند.
وی در پایان گفت: علاوه بر این اقدام های اخیر در آینده نیز حوزه معادن استان شاهد برگزاری رویداد معرفی فرصت های سرمایه گذاری و معادن استان و نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و فرآورده های مواد معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته خواهد بود.

تعداد بازدید : ۱۸۴
(جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹) ۰۰:۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید