چهارشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۷:۵۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۵۸۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

تصویب هشت مصوبه برای رونق پایانه میلک

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: با وجود ظرفیت های میلک در توسعه صادرات مرزی استان این پایانه کمبودهایی دارد که برای برطرف شدن آنها هشت مصوبه به تصویب رسید.

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۰۷:۵۲
ماندانا زنگنه ظهر سه شنبه پس از بازدید از پایانه میلک افزود: تردد بالای ناوگان در این مرز ترافیکی را ایجاد کرده که این موضوع نارضایتی رانندگان را هم در بر داشته است از این رو مقرر شد برای کاهش این حجم ترافیک پایانه مرزی میلک طی ۱۰ روز از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب فعالیت داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: سیمان یکی از اساسی ترین کالاهای ترانزیتی از استان به افغانستان محسوب می شود و با توجه به این مهم مقرر شد در کنار پایانه مکانی ایجاد شود تا خودروهای حمل سیمان در این مکان تراشیب انجام دهند و خودروهای داخلی در این مکان تخلیه بار انجام دهند و خودروهای افغانی بدون ورود به کشور از همان مکان مجدد سیمان را بارگیری کرده و به افغانستان بازگردند که این خود سبب سهولت تردد در پایانه می شود.

زنگنه گفت: در بخش های امنیت پایانه، پیشگیری از تفاهم مرزی با افغانستان برای تسهیل تردد مرزی در میلک و تجمع افراد متفرقه و تخلیه منطقه از خودروهای شخصی هم مصوباتی در این بازدید مصوب شد که اجرای آنان سبب ساماندهی پایانه و سهولت تردد خواهد شد.
تعداد بازدید : ۲۲۱
(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۰۷:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید