پنج شنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۲۱:۰۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۵۶۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

خوردروهای گازسوز غیر استاندارد متوقف می گردد

استاندار با اشاره به خطرات ناشی از استفاده غیر مجاز و غیر استاندارد گازمایع در خودروها گفت: خودروهای گازسوز غیر استاندارد متوقف می گردد و با کارگاه های غیر مجاز نیز برخورد خواهد شد.

(پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹) ۲۱:۰۹
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار" پیش از ظهر امروز پنجشنبه ، از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان بازدید کرد.

موهبتی طی بازدید از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان از اقدامات انجام شده در زمینه تامین و توزیع سوخت مورد نیاز مردم و اجرای طرح های انجام شده از سوی آن شرکت قدردانی نمود.

استاندار ، اجرای طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید و گازمایع ، تجهیز گلوگاه های استان به سامانه کنترل محموله های سوخت و جلوگیری از سوختگیری ۷۰۰هزار کارت سوخت غیر مجاز با اجرای طرح کدینگ را از جمله اقدامات انجام شده و قابل تقدیر در استان برشمرد.

موهبتی در خصوص افزایش مصرف گازمایع در استان گفت: باتوجه به گازرسانی انجام شده ، مصرف گازمایع کاهش نداشته و این امر ناشی از مصارف غیر متعارف این فرآورده است.

وی با اشاره به خطرات ناشی از استفاده غیر مجاز و غیر استاندارد گازمایع در خودروها تصریح کرد: خودروهای گازسوز غیر استاندارد متوقف می گردد و با کارگاه های غیر مجاز نیز برخورد خواهد شد.

مدیر منطقه زاهدان نیز در این دیدار ، ضمن قدردانی از استاندار در حمایت های انجام شده از طرح های اجرایی شرکت گفت: با همکاری های انجام شده ، طرح توزیع الکترونیکی گازمایع با موفقیت درحال انجام است و گازمایع مورد نیاز مردم از طریق شرکت های توزیع کننده با استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار، درب منازل توریع می گردد.

محسن وزارتی مردم استان را مستحق خدمت خواند و ابراز داشت: خدمات باید به بهترین نحو به مردم ارائه شود تا به راحتی سوخت مورد نیازشان را درب منزل دریافت نمایند.

وی همچنین باتوجه به فعالیت مضاعف کارگروه تنظیم بازار در ساماندهی عرضه گازمایع، از معاون اقتصادی استاندار و همراهی کارگروه نیز تقدیر کرد.
تعداد بازدید : ۲۶۴
(پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹) ۲۱:۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید