چهارشنبه / ۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۴۷۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

سران قوا نگاه ویژه‌ای به سیستان و بلوچستان دارند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سران سه قوا بویژه رهبر معظم انقلاب نگاه ویژه برای رفع محرومیت و توسعه همه جانبه این استان دارند.

(چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۳۷
به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی “استاندار” در جلسه ارزیابی روند اجرای مصوبات محرومیت زدایی منطقه بلوچستان که شامگاه سه‌شنبه با حضور بابک دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در فرمانداری احمدعلی موهبتی “استاندار” در جلسه ارزیابی روند اجرای مصوبات محرومیت زدایی منطقه بلوچستان برگزار شد؛ اظهارداشت: با نگاه بلند رهبر معظم انقلاب و تلاش‌های مستمر و مجدانه دولت هیچ دری به سمت سیستان و بلوچستان بسته نیست و کارگاه‌های توسعه و خدمت رسانی در نقاط مختلف این استان برپاست.

وی بیان کرد: تمام دلسوزان نظام اسلامی به توسعه همه جانبه سیستان و بلوچستان دلبسته‌اند و ما در «سیل همدلی» تعامل یکپارچه مردم با مسوولان شاهد رشد پرشتاب خدمت رسانی به آسیب دیدگان و خانوارهای نیازمند بلوچستان بودیم.

استاندار یکی از فرصت‌های خوب دولت برای کمک به مرزنشینان استان را اختصاص سهمیه ۱۵۰۰ لیتری فروش سوخت در بورس عنوان کرد که باید این امر محقق و ۲۰ درصد از سود آن را به حساب مرزنشینان واریز شود.

وی اظهارداشت: در مباحث مختلف صنعتی، اشتغالزایی، تولید و اکتشاف معادن شاهد اجرای مگا پروژه‌هایی هستیم که چهره سیستان و بلوچستان را متحول خواهند ساخت.

موهبتی ادامه داد: علاوه بر آن نیز در بخش‌های دیگر شاهد پویایی و ارتقای شاخص‌های خدمت رسانی به مردم سیستان و بلوچستان هستیم.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، معاون برنامه ریزی استانداری، شماری از مدیران کل ستادی استانداری و مدیران کل ادارات و نهادها و فرمانداران شهرهاستان‌های سیستان و بلوچستان نیز گزارش‌هایی از مشکلات و توانمندی‌ها و بیان اقدامات دولت در این مناطق ارائه دادند.
تعداد بازدید : ۱۴۷
(چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید