چهارشنبه / ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۱۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:

تمامی دستگاههای اجرایی استان موظف به ایجاد تسهیل در امر تولید هستند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تمامی دستگاههای اجرایی و ادارات مرتبط با بخش تولید در استان وظیفه دارند؛ برای ایجاد تسهیل در امر تولید تلاش نمایند.

(چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۲۷
به گزارش روابط عمومی استانداری، اولین جلسه شهرستانی "ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان" با حضور  نورا معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ، ایران نژاد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، یوسفی فرماندار کنارک، و جمعی از مدیران کل و سایر اعضا در محل سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان کنارک برگزار شد. 
 
  در ابتدای این جلسه علیرضا نورا "معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری"، ضمن تاکید بر همکاری تمامی دستگاههای اجرایی استان برای فراهم آوردن شرایط تولید پیرامون اهمیت برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و همچنین ضرورت بررسی و پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی استان تاکید کرد.  
 
همچنین در ادامه مدیر کل جذب و سرمایه گذاری استانداری و دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در خصوص عملکرد سال 97 و 98 این ستاد گزارشی ارائه نمود.
مجید محبی گفت: دلیل برگزاری این جلسه در شهرستان کنارک، به لحاظ اهمیت مسائل و مشکلات خاص صنایع شیلاتی بوده است.
وی کمبود ماهی و افزایش قیمت ماهی صنعتی مورد نیاز واحدهای کنسرو سازی طی ماههای اخیر را از جمله مشکلات مبتلابه این حوزه برشمرد.   
 
ایران نژاد "نماینده  مردم شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند نیز در این جلسه گفت: مشکل تامین سوخت شناورهای صیادی (قایق های فایبرگلاس) از مهمترین مشکلات جامعه صیادی و مسافران می باشد و لازم است مسئولان در این رابطه تدبیر نمایند. 
 
حمیدالدین یوسفی "فرماندار شهرستان کنارک" هم در این نشست گفت: شهرستان کنارک دارای ظرفیت های اقتصادی مختلف خشکی و دریا است و  در سالی که به "رونق تولید" نامگذاری گردیده باید تلاش کنیم شرایط تسهیل و بهبود وضعیت تولید را فراهم آوریم.
 
گفتنی است در این نشست شماری از نمایندگان واحدهای شناور سازی و عمل آوری آبزیان نیز موضوعات و مشکلات پیش رو را مطرح کردند.
تعداد بازدید : ۲۵۳
(چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید