پنج شنبه / ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ / ۲۳:۱۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۰۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

۵ پروژه بازآفرینی شهری در زابل با حضور معاون عمرانی وزیر کشور کلنگ‌زنی شد

پنج پروژه بازآفرینی شهری با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیرکشور و جمعی از مسوولان استانی و محلی در زابل واقع در شمال استان سیستان و بلوچستان کلنگ‌زنی شد.

(پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸) ۲۳:۱۹

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ بهسازی معابر اسلام آباد، حسین آباد، محله معصوم آباد، بهسازی آسفالت معابر خیابان هیرمند شمالی و بهسازی معابر خیابان رسالت از جمله این پروژه هاست.

این پروژه‌ها با اعتبار ۲۲۹ میلیارد ریال اجرایی می‌شود و برای ۱۶۴ نفر نیز اشتغال ایجاد می‌کند.

مساحت این پروژه‌ها ۴۴۵ هزار و ۵۶۰ متر مربع است که ۲۳ هزار و ۱۸ نفر از مزایای آنها برخوردار خواهند شد.

 معاون عمرانی وزیر کشور همچنین در محله اسلام آباد زابل با اهالی این محله گفت و گو و از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.

جمالی نژاد در جریان این سفر از دفاتر توسعه اجتماعی و تسهیل گری منطقه سیستان هم بازدید کرد و در جریان اقدامات و خدمات و برنامه های آنها در محلات حاشیه نشین این منطقه قرار گرفت.
شایان ذکر است مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور صبح پنجشنبه ۲۱ شهریور به منظور کلنگ زنی پنج پروژه بازآفرینی شهری و بازدید از محله‌های حاشیه نشین زابل به این شهرستان سفر کرد.

جمالی نژاد را در این سفر حبیب الله دهمرده نماینده مردم شهرستان‌های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در مجلس شورای اسلامی و منصور بیجار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولان زابل همراهی می‌کنند.


تعداد بازدید : ۴۱۹
(پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸) ۲۳:۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید