پنج شنبه / ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۸:۰۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۹۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

اجرای طرح های باز آفرینی شهری،ضامن حفظ حقوق و هویت شهروندان است

استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با معاون وزیر و مدیر عامل شرکت باز آفرینی شهری گفت:اجرای طرح های باز آفرینی شهری،توانمند سازی محلات حاشیه شهرها و ضامن حفظ حقوق و هویت شهروندان است.

(پنج شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۸:۰۸
به گزارش روابط عمومی استانداری:احمد علی موهبتی"استاندار" در دیدار با سیدمحمد پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری، با بیان اینکه طرح های عمرانی بزرگی مانند گازرسانی و طرح های بازآفرینی شهری با هدف ارتقای کیفیت زندگی مردم در استان در حال اجراست که توانمند سازی محلات حاشیه شهرها را در پی دارد و ضامن حفظ هویت و حقوق شهروندان است.
 
وی افزود: بانگاه ویژه دولت یک عزم جهادی در استان شکل گرفته است.
 
استاندار با اشاره به اینکه توجه تیم مدیریت استان به مناطق و محلات کم برخوردار و حاشیه شهرها است؛ تصریح کرد: بطور مثال گازرسانی و نصب انشعاب در محلات حاشیه شهر زاهدان آغاز شده است که این موضوع تکریم حقوق شهروندی و برخورداری ساکنین این محلات از خدمات بیشتر دولت است.
 
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری هم از آمادگی و برنامه های این شرکت برای تشریح در رفع معضل حاشیه نشینی و بازآفرینی شهری خبر داد.
 
سید محمد پژمان گفت: با نگاه ویژه دولت به سیستان و بلوچستان، در سریع ترین زمان ممکن، رشد و توسعه استان را در ابعاد مختلف شاهد خواهیم بود.
 
گفتنی است سیدمحمد پژمان با پرواز تهران به چابهار عازم جنوب استان بود که در بین توقف این پرواز در زاهدان، با حضور در پاویون فرودگاه زاهدان با استاندار دیدار و پیرامون مسایل حاشیه نشینی و بازآفرینی شهری گفتگو کرد.
تعداد بازدید : ۳۸۱
(پنج شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۸:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید