یکشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۷:۱۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۷۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

تأکید استاندار بر توسعه و گسترش حمل و نقل کالا از بندر چابهار

در نشست استاندار سیستان و بلوچستان با قائم مقام وزیر صمت بر هدایت و تمرکز هر چه بیش تر حمل و نقل و ترانزیت کالا از بندر چابهار تاکید شد.

(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۷:۱۷
به گزارش روابط عمومی استانداری احمدعلی موهبتی "استاندار" در دیدار با مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت که در وزارت صمت برگزار شد؛ با اشاره به مزیت ها و زیرساخت های بندر چابهار،گفت: بهره گیری از ظرفیت های این بندر در راستای سیاست های کلان کشور، اقتصادی و به صرفه است. 
 
وی افزود: با توجه به سهولت، هزینه و زمان اندک حمل و نقل کالا از این بندر، واردات و صادرات کالا از بندر چابهار را منطبق با معادلات علمی، اقتصادی و سیاست های کلان کشور خواند.
 
مدرس خیابانی قایم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت هم در این دیدار با توجه به ارزیابی های انجام شده، با تاکید بر رویکرد این وزارتخانه به تمرکز بیش تر بر صدور و ورود کالاها از بندر چابهار و حمل و نقل کالا از این بندر به داخل کشور را به صرفه و آسان تر عنوان کرد.
 
بنا براین گزارش، در این نشست که جمعی از مدیران بازرگانی، شرکت های زنجیره ای رفاه، پشتیبانی دام کشور، دست اندرکاران کشتارگاه های صنعتی و فراوری و توزیع گوشت، حضور داشتند، مقرر شد واردات و صادرات کالاهای ذی ربط به بندر چابهار هدایت و متمرکز گردد.
 
تعداد بازدید : ۳۶۶
(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۷:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید