پنج شنبه / ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۲۸
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

استاندار توجه ویژه به پرداخت حقوق معلمان سیستان و بلوچستان را خواستار شد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پرداخت مناسب حقوق معلمان براساس زحمات خستگی‌ناپذیر آنان در این استان با توجه به مشکلات فراوان در زمان خدمت نتایج ارزشمندی را در رضایت‌مندی این قشر دارد.

(پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۳۳
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش، اعضای مجمع خیران مدرسه ساز کشور، شماری از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی در محل استانداری این استان، اظهار داشت: اگر مشکل آموزش و پرورش برطرف شود تمامی مشکلات حل خواهد شد.

وی افزود: معلمان سیستان و بلوچستان با وجود همه سختی‌ها نظیر بدی آب و هوا، مسیرهای طولانی و گاه سخت‌گذر و امثال آن در راه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند اما حقوق آنان با سایر همکاران‌شان در دیگر نقاط کشور برابر است.

استاندار سیستان و بلوچستان با تقدیر از خیران مدرسه ساز گفت: با حضور مطلوب و ارزنده خیران در اقصی نقاط این استان گام‌های ارزنده‌ای در ساخت فضاهای آموزشی برداشته شده که ضروری است خیران استانی همگام با خیران کشوری در این حوزه حضور بیشتری داشته باشند.

وی بر رفع مشکلات خیران مدرسه ساز در سیستان و بلوچستان تاکید کرد.
تعداد بازدید : ۲۷۲
(پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۳۳
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید