چهارشنبه / ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۲۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

صندوق حمایت از هنرمندان سیستان و بلوچستان تشکیل شد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صندوق حمایت از هنرمندان سیستان و بلوچستان تشکیل شد تا به اهالی هنر و فرهنگ استان کمک شود.

(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۰۸:۳۶
🔹️ به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی استاندارسیستان و بلوچستان با حضور در صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان در دیدار با مدیر کل مرکز اظهار داشت: در برهه کنونی صداوسیما رسالت عظیمی به دوش دارد تا جامعه را به آرامش برساند.

🔹️ وی با اشاره اینکه عملکرد صداوسیمای استان سیستان و بلوچستان بسیار خوب است، ادامه داد: ان شالله بتوانیم با همکاری صدا وسیما کارهایی بزرگ و ارزشمند در استان پهناور سیستان و بلوچستان انجام دهیم که اثر گذاری داشته باشد.

🔹️ استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صندوق حمایت از هنرمندان سیستان و بلوچستان تشکیل شده است تا به هنر و فرهنگ استان کمک شود.

🔹️ وی ساخت سریال های فاخر سیستانی و بلوچی را مهم دانست وافزود: از صدا وسیمای استان بابت ساخت سریال به زبان بلوچی و گویش سیستانی بسیار سپاسگزاریم وخوشحالیم که صدا وسیما فرهنگ استان را به سایر نقاط کشور صادر کرده است.

🔹️ موهبتی بیان داشت: اطلاع رسانی و آگاهی بخشیدن رسالت سازمان صدا و سیما است که صدا و سیمای سیستان و بلوچستان به درستی به این موضوع عمل کرده است‌.

💢 تبیین گام دوم انقلاب یک بحث حیاتی در استان و کشور است

🔹️ مدیر کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان نیز در ادامه این دیدار اظهار داشت: امیدواریم نگاه جدی به گام دوم انقلاب توسط استاندار محترم در استان سیستان و بلوچستان شکل بگیرد.

🔹️ محمود کردستانی افزود:
موضوع تبیین گام دوم انقلاب بحث حیاتی در استان و کشور است و صدا و سیما تاکنون در این خصوص برنامه های زیادی تولید و پخش کرده است.

🔹️ وی گفت: خوشحال هستیم که میتوانیم گوشه ای از خدمات نظام را به مردم این سرزمین معرفی کنیم و ان شاالله انتظار داریم همه سازمان ها برای پیشرفت استان همگام با رسانه ملی حرکت کنند.
تعداد بازدید : ۳۲۸
(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۰۸:۳۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید