چهارشنبه / ۹ مرداد ۱۳۹۸ / ۲۱:۴۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۱۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی:

افزایش نظارت برشبکه ورود ، قرنطینه ، کشتارگاه ها و توزیع دام سبک ، سنگین و مرغ

(چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸) ۲۱:۴۶

به گزارش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان ; نورا معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که با حضور نمایندگان دستگاه های مرتبط و بخش خصوصی در امر واردات دام ، اتحادیه و انجمن های مرتبط برگزار شد ضمن تاکید بر افزایش سطح نظارتها برشبکه ورود ، قرنطینه ، کشتارگاه ها و توزیع دام سبک ، سنگین و مرغ گفت: تمامی ارگان های دولتی و بخش خصوصی مرتبط با زنجیره ی واردات ، قرنطینه ، کشتارگاه ها و توزیع انواع دام و مرغ نقش بسزایی دارند و بایستی به طور مداوم و در لحظه, آخرین اطلاعات این فرایند را در اختیاربخش های نظارتی از جمله سازمان های صنعت ، معدن و تجارت ، جهاد کشاورزی ، اتاق اصناف و .... به جهت بارزسی ، نظارت وتصمیم سازی ، قرار دهند.

وی ادامه داد : با تمهیدات اتخاذ شده روند ورود دام سبک و سنگین زنده ، بدون هیچ مشکلی از طریق استان در حال انجام است و اولویت ما طی این مقطع زمانی کنترل قیمت گوشت قرمز می باشد.

نورا در ادامه عنوان کرد: برنامه ریزی برای تامین دام سبک زنده در روز عید قربان ، جهت استفاده هم استانیها در دستور کار قرار گرفته است.

نادرمیرشکار رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان نیز در این جلسه ، اظهار داشت: خوشبختانه با تدابیری که اندیشیده شده با اصلاح و تغییر در یکسری از ساختارها روند تامین ، ذخیره سازی و توزیع گوشت قرمز و مرغ در استان ، تسهیل خواهد شد.
وی درادامه در خصوص نرخ گذاری قیمت جدید گوشت قرمز و و مرغ ، اعلام داشت: طبق برنامه ریزی های انجام شده از طریق نشست های کارشناسی و تخصصی با دستگاه های دولتی و بخش های خصوصی مرتبط ، قیمت ها اعلام خواهد شد .
وی در پایان خاطر نشان کرد: هیچ نگرانی در بحث تامین و توزیع کالاهای اساسی در استان وجود ندارد .

تعداد بازدید : ۳۱۹
(چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸) ۲۱:۴۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید