چهارشنبه / ۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۰۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار:

از اصول مهم در انتصابات اعتقاد و پایبندی تمام و کمال مدیران به نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مهمترین اصول در انتصابات بدون هرگونه شعار ,داشتن اعتقاد راسخ و پایبندی تمام و کمال مدیران منصوب شده به نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

(چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۴۹
به گزارش روابط عمومی استانداری; علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در جلسه معارفه مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات و مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری, از استان سیستان و بلوچستان به عنوان یک استان متنوع, پرکار و دارای ظرفیت بسیار بالا نام برد و افزود: علیرغم اینکه استان سیستان و بلوچستان از نیروی انسانی فعال و قوی برخوردار است و ظرفیت های طبیعی,اجتماعی, مرزی و اقتصادی فراوانی دارد اما پیچیدگی و تضاد و تناقض منافع در این استان باعث شده است که کارها به سهولت و روانی انجام نپذیرد و با سختی و پیچیدگی همراه شود.
 وی همچنین عنوان کرد: استان سیستان و بلوچستان یک استان توسعه یافته می باشد که علاوه بر ایجاد رفاه نسبی برای شهروندان خود, می تواند بخش دیگری از کشور را به لحاظ اشتغال, تولید و رفاه پشتیبانی نماید ولی با همه این توصیفات به جایگاه اصلی خود نرسیده است و در برخی زمینه‌ها نه تنها پیشرفت نداشته بلکه پسرفت نیز داشته است.
 وی از مدیران حوزه سیاسی ,اجتماعی و فرهنگی به عنوان متولیان ایجاد زیرساختهای تلطیف, هم افزایی و همگرایی نام برد و بیان داشت: ما به عنوان متولیان این امر نقش بسیار موثری در زیرساخت‌های اجتماعی و فرهنگی این استان داریم و بایستی با جدیت تمام در تولید هم افزایی و تولید گفتمان و جهت گیری های مثبت و دقیق اهتمام بورزیم و نتیجه برونداد گفتار و رفتار ما به انزوا کشیدن اندیشه های تند و بی پایه باشد.
 معاون سیاسی و اجتماعی استاندار همچنین اظهار داشت: لزومی ندارد که قومیت و مذهب اتکای اصلی ما در انتصابات باشد و صلاحیت های حرفه ای و تخصصی و همچنین کار حرفه ای ارجع بر گرایش های سیاسی می باشد.
 وی از مدیران و کارشناسان حوزه سیاسی و اجتماعی به عنوان بدنه این مجموعه یاد کرد و گفت: مسلط ترین و مجرب ترین کارشناسان باید در این حوزه فعالیت داشته باشند زیرا بر این باورم که خمیرمایه کار و تصمیمات, کارشناسان این حوزه می باشند.
 زینی وند با اشاره به این مطلب که مدیران و فرمانداران با تایید دستگاه‌های رسمی معتمد مسئول نظام و دستگاه های امنیتی انتصاب می یابند افزود: مدیران و فرمانداران انتصاب یافته تابع و پایبند به نظام و با تایید مراجع ذیصلاح انتخاب می‌شوند لذا هیچ شبهه ای در تایید صلاحیت این افراد از کسی پذیرفته نیست.
این مقام مسئول با توجه به انتخابات پیش رو و یکی از حساس ترین وظایف در وزارت کشور عنوان کرد: امیدوارم با پشتکار و جدیت, مدیران و فرمانداران در پیشبرد اهداف نظام گام بردارند و چنانچه مدیران در چارچوب تعریف شده نظام و با جدیت و اعتقاد راسخ کار را دنبال نکنند بدون تعارف و فوت وقت مدیران را در هر برهه ای از زمان که باشند جابجا خواهیم کرد.
در پایان علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیران اسبق این مجموعه هدف از انتصاب این افراد را افزایش توان حوزه‌های سیاسی و اجتماعی بیان کرد و گفت: امیدوارم این انتصابات ظرفیت بسیار خوب و تحول عظیمی را در این حوزه ها ایجاد کند زیرا بر این باورم که ظرفیت نیروی انسانی استان ظرفیت بسیار بالا و به دور از انکار می باشد و ایمان راسخ دارم که نیروهای منصوب یافته با توان , تجربه و جدیتی که دارند تحول عظیمی را در این حوزه ها ایجاد خواهند کرد.
تعداد بازدید : ۲۸۷
(چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۴۹
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید