پنج شنبه / ۲۷ تیر ۱۳۹۸ / ۱۹:۰۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۹۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

روستای تیس هر چه سریعتر توسط منطقه آزاد چابهار ساماندهی شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حاکمیت روستای تیس بعد از تلاش‌های فراوان به منطقه آزاد چابهار واگذار شده و باید به سرعت کار توسعه و ساماندهی آن تکمیل شود.

(پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸) ۱۹:۰۴

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی در جمع اهالی روستای تیس چابهار اظهار داشت: مشکلات این روستای تاریخی در بخش‌های مختلف باید هر چه سریع‌تر مرتفع شود و مدیران منطقه آزاد چابهار تمام تلاش‌شان را برای رفاه مردم بکار گیرند.

وی بیان کرد: همراهی و همکاری مردم در ساماندهی روستای تیس ضروری است و باید مردم نسبت به بازگشایی معابر و آزاد سازی اراضی با کاربری‌های مختلف اقدام کنند.

رئیس شورای تامین سیستان و بلوچستان ادامه داد: واحدهای مسکونی روستای تیس باید نظیر ویلاهای منطقه آزاد آماده سازی و ساماندهی شود و نباید معابر، امکانات و فضاهای این روستا با منطقه مسکونی ویلایی تفاوتی داشته باشد.

وی افزود: پیش از این حاکمیت تیس مشخص نبود ولی هم اینک بطور کامل به منطقه آزاد واگذار شده است و باید تمام مشکلات آن مرتفع شود.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تیس نباید مشکل مدرسه، آب، بهداشت، برق، راه، آسفالت و ساماندهی داشته باشد و تمام امکانات براساس جمعیت و سرانه‌های استاندارد تخصیص پیدا کند.

موهبتی تاکید کرد: باید نقاط حاشیه شهر نیز سریعاً ساماندهی و امکانات کامل در آنها ایجاد شود.

به گزارش ایرنا مرحله دوم آسفالت معابر و آبرسانی تیس امروز با حضور استاندار سیستان وبلوچستان آغاز شد.

تعداد بازدید : ۳۲۶
(پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸) ۱۹:۰۴
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید