جمعه / ۲۸ تیر ۱۳۹۸ / ۱۸:۴۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۹۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
سخنگوی دولت :

۳۴ میلیارد تومان پروژه در سفر سخنگوی دولت به سیستان و بلوچستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد

سخنگوی دولت و رییس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید گفت: ۳۴ میلیارد تومان پروژه شامل ۶ میلیارد تومان در حوزه گردشگری، چهار میلیارد تومان در حوزه فرهنگی، ۲۰ میلیارد تومان در حوزه دامداری و چهار میلیارد تومان در «روستای بدون بیکار» در سفر امروز/پنجشنبه/ به سیستان و بلوچستان افتتاح و کلنگ زنی شد.

(جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸) ۱۸:۴۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی ربیعی شامگاه پنجشنبه در نشست هم اندیشی احزاب، تشکل‌ها، فعالان سیاسی، دانشگاهی و اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان در محل استانداری این استان اظهار داشت: افتتاح و کلنگ زنی طرح‌های یادشده در منطقه سیستان سبب اشتغال شمار زیادی از افراد این منطقه و افزایش بخش درآمدی خانوارها خواهد شد.

وی ادامه داد: سیستان و بلوچستان در بخش تخصیص اعتبارات و تسهیلات در اولویت دولت قرار دارد و برنامه‌های بسیاری در حوزه اشتغال و سرمایه گذاری این استان در نظر گرفته شده است.

سخنگوی دولت با بیان اینکه چهره سیستان و بلوچستان به زودی تغییر کرده و شکوفا خواهد شد افزود: یکی از مباحث جدی در این استان توانمند سازی مردم این منطقه است.

وی یکی از مشکلات سیستان و بلوچستان را فقدان گفت‌وگو دانست و بیان کرد: توجه به نهادهای مدنی و استخراج راه حل‌ها از گفتار اعضای این نهادها در برطرف کردن بسیاری از مشکلات کمک کننده است.

رییس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه در دوران سختی قرار داریم گفت: برای عبور از این دوران سخت نیاز به میانجی‌های اجتماعی و قوی شدن جامعه داریم.

وی ادامه داد: حدود هزار میلیارد تومان تا کنون وام ارزان قیمت به سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.

دکتر ربیعی تصریح کرد: ۱۸ ماه نگران کننده را پشت سر گذاشته و ۲۴ ماه آینده نیز بسیار روشن و امیدوار کننده است.

وی با بیان اینکه هیچ دوره‌ای در نظام جمهوری اسلامی ایران به سختی دوران کنونی نبوده است بیان کرد: تمام مسائل و دشواری‌ها با رهبری‌های خردمندانه ولایت فقیه و همراهی دولت به راحتی حل و مرتفع خواهد شد.

سخنگوی دولت اظهار داشت: دشمن با برنامه از قبل تعیین شده سعی در فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران داشت و برای سه ماه بعد از آن نیز برنامه‌هایی در سر پرورانده بود.

وی با بیان اینکه امروزه هر استانی اگر خواهان رشد و تعالی است باید از تفکرات و توان نیروهای خود آن سرزمین استفاده کند اظهار داشت: سیستان و بلوچستان کانون توسعه می‌خواهد و لازمه آن داشتن یک تیم مدیریتی قوی است که خوشبختانه استاندار سخت کوش و خوش فکر این استان به همراه معاونان و مدیران توانمند تیم مدیریتی قوی و متخصص را تشکیل داده اند.

وی ادامه داد: همواره به سیستان و بلوچستان نگاه امنیتی بوده اکنون که شرایط این استان متغیر شده اگر خواهان بیرون راندن این تفکر از اذهان عمومی هستیم باید زندگی مسالمت آمیز مردم این استان به جوامع نمایش داده شود.

ربیعی بیان کرد: ۶ میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات ارزان برای فعالیت‌های کارآفرینی ان جی اوها و کانون ورزش و جوانان در سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده که باید به درستی از آن استفاده شود.


تعداد بازدید : ۳۱۹
(جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸) ۱۸:۴۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید