چهارشنبه / ۲۶ تیر ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۹۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

سفر دو روزه معاون استاندار به شهرستانهای جنوب استان

(چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۳۳
به گزارش روابط عمومی استانداری، سفر دو روزه معاون توسعه مدیریت و منابع استاندارسیستان و بلوچستان به همراه مدیرکل اداره مالی استانداری، مدیر کل ارتباطات و‌ فناوری اطلاعات و مدیر مخابرات منطقه سیستان و بلوچستان به منظور بررسی وضعیت پایداری مسیرهای خطوط انتقال و مراکز ارتباطی و همچنین مباحث مرتبط با نظام اداری و استخدامی در شهرستان های خاش،ایرانشهر و بمپور و توابع صورت گرفت.
 
گزارش وضعیت پوشش جاده ای،نقاط پوشش ارتباط روستایی و وضعیت سرویس های  همراه،ثابت و اینترنت بخش های نوک آباد، مرکزی و ایرندگان شهرستان خاش، بخش های کلاتان و مرکزی شهرستان بمپور و همچنین بخش های بزمان و مرکزی شهرستان ایرانشهر در جلسات مرتبط با این سفر که با حضور فرمانداران و بخشداران برگزار شد، توسط بلوچ زهی مدیرکل ارتباطات و عیدی زاده مدیر مخابرات منطقه مطرح گردید.
 
در این سفر دو روزه سید زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری موضوع توسعه منابع انسانی اعم از توسعه مسیر شغلی،آموزش،توسعه مدیریت،ارتقا اثربخشی لزوم توجه فرمانداران به برنامه های استقرار بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد و توسعه نظام اداری الکترونیک و فراهم نمودن الزامات آن به منظور ارائه ی مطلوب خدمات را بیان کرد.
 
دهمرده زاده مدیر کل اداری و مالی استانداری نیز در این سفر ضمن ارائه گزارش وضعیت نیروی انسانی و پست های سازمانی به برنامه ی ساماندهی امور مالی به منظور بهبود هزینه کرد ،تجهیزات در اختیار،امور رفاهی پرسنل و استقرار نظام بهره وری و شناسایی فعالیت های پرورش منابع انسانی در سطح فردی،گروه کاری و واحد های سازمانی به عنوان برخی از  اولویت های اداره کل اشاره نمود.
 
همچنین در این نشست؛ نماینده ی مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری؛ اهمیت فراهم نمودن زیر ساخت مخابراتی فرمانداری ها به فیبر نوری و موضوع استقرار اتوماسیون اداری را بیان نمود.
 
تعداد بازدید : ۴۶۶
(چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۳۳
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید