سه شنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۷۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

برگزاری نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان با حضور معاون استاندار

نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان بلوچستان با حضور زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار برگزار شد.

(سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۶
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ زینی وند در این نشست با اشاره به گستردگی خدمات ارائه شده توسط دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان ها گفت: این دستگاه ها بخش عمده ای از خدمات قشر نیازمند و آسیب پذیر جامعه در حوزه های مختلف را پوشش می دهند.
 
 زینی وند افزود: اگر معاذیر و محدودیت هایی در بخش نیروی انسانی این دستگاه ها وجود دارد نباید خدمات دهی به جامعه هدف را تحت تاثیر قرار دهد بلکه چابک سازی و تحول ساختار اداری باید مورد توجه قرار گیرد.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار با اشاره به تدوین بسته پیشنهادی شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای بهبود مسائل و مشکلات این حوزه توسط این شورا گفت: طی یک هفته آینده می بایست پیشنهادات و راهکارهای لازم تنظیم و در نشست با استاندار سیستان و بلوچستان برای طرح در شورای معاونین وزارت متبوع نهایی شود.
 
 زینی وند همچنین گفت: در همایش آتی فرمانداران استان این آمادگی وجود دارد تا اعضای شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی مسائل و موضوعات حوزه های مختلف را رو در رو با نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها بررسی کنند.
 
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هم در این نشست گفت: دستگاه های زیر مجموعه وزارت متبوع در استان با وجود معاذیر و محدودیت هایی که بخصوص در بخش نیروی انسانی دارند، با تمام توان خدمت رسانی به شهروندان را انجام می دهند.
 
 مهرداد جهاندیده در خصوص ارائه بسته پیشنهادی این شورا برای بیان مسائل و مشکلات هم افزود: این بسته پیشنهادی با در نظر گرفتن ۴ رویکرد و شاخص مهم باید تدوین شود.
 
 ‌وی تحول گرا بودن، منجر به ایجاد خدمت جدید شدن، متفاوت بودن از طرح های متداول دستگاه ها را مهمترین شاخص و مولفه در این بسته پیشنهادی عنوان کرد.
 

برگزاری نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان با حضور معاون استاندار

تعداد بازدید : ۵۸۱
(سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید