پنج شنبه / ۶ تیر ۱۳۹۸ / ۲۳:۴۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۶۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
امام جمعه زاهدان:

کارگزاران از برخورد سلیقه ای در انتخابات اجتناب کنند

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: کارگزار باید جامع الاطراف بوده و با حرکت در مسیر قانون و سیاست های نظام از هر گونه نگاه و برخورد سلیقه ای، قومی و مذهبی در انتخابات اجتناب کند.

(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۲۳:۴۲
به گزارش روابط عمومی استانداری به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی روز پنجشنبه در همایش فرمانداران سیستان و بلوچستان اظهار داشت: باید همه دست در دست هم تلاش کنیم تا انتخابات سالم و شفافی برگزار شود.
امام جمعه زاهدان تاکید کرد: دست اندرکاران، ناظران و مجریان انتخابات باید با بی طرفی کامل، پرهیز از سو استفاده و پیشگیری از بروز تخلف تنها در راستای قانون و سیاست های نظام وظایف محوله را بنحو شایسته ای انجام دهند.
 
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان و کرمان تشکیل شورای راهبردی با حضور استاندار برای تصمیم گیری در مورد مسائل کلان استان و تشکیل قرارگاه فرهنگی با حضور مجموعه‌های دست اندرکار امور فرهنگی را مهم دانست.
 
حجت الاسلام و المسلمین محامی به ویژگی یک کارگزار خوب اشاره کرد و افزود: داشتن جایگاه اجتماعی مناسب، امین، حفیظ و علیم بودن از جمله ویژگی‌های یک کارگزار خوب است.
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با اشاره به فرازهایی از نهج البلاغه ادامه داد: برای خدا کار کردن، از مادیان و شهوات دنیایی دل کندن، نسبت به امور مردم تفقد داشتن و دلسوز بودن از جمله مواردی است که باید یک کارگزار رعایت کند.
 
امام جمعه زاهدان خدمت به مردم را اساس کار کارگزاران دانست و بیان کرد: این استان دارای حساسیت‌ها و محرومیت‌هایی خاصی است که باید بدان توجه شود لذا همه مدیران به عنوان کارگزاران نظام باید در چهارچوب قانون در راه خدمت بی منت به مردم تلاش کنند.
 
حجت الاسلام و المسلمین محامی تاکید کرد: پیشرفت و توسعه سیستان و بلوچستان نیاز به هماهنگی و تدابیر بیشتر و جدی تری دارد.
 
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان به نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب به این استان اشاره کرد و افزود: ۱۲ بند در سه محور اصلی در دیدار و گفت و گو با ولی فقیه تبیین شد که نگاه بلند ایشان به این منطقه و مسئولیت سنگین کارگزاران این منطقه را نشان می دهد.
 
امام جمعه زاهدان تلاش ائمه جمعه و همکاری با مسئولان در رفع مشکلات مردم در کنار مطالبه گری منصافانه را مهم دانست و تصریح کرد: باید در خطبه‌های نماز جمعه از درشت خویی و اختلاف نظر پرهیز شده و اگر نیاز به عنوان کردن مطلبی است به صورت خصوصی انجام شود.
 
تعداد بازدید : ۵۶۸
(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۲۳:۴۲
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید