پنج شنبه / ۶ تیر ۱۳۹۸ / ۱۸:۴۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۶۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
مشاور وزیر کشور:

میزان مشارکت مردم در انتخابات نباید با مشروعیت نظام یکسان سازی شود

مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور گفت: هرچند اصل مشارکت مردم در انتخابات خیلی مهم است اما نباید میزان این مشارکت با مشروعیت نظام یکسان سازی و مقایسه شود.

(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۸:۴۶
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد ابراهیم شوشتری در سمینار چند ساعته فرمانداران سیستان و بلوچستان که امروز /پنجشنبه/ در محل استانداری برگزارشد، اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد شمار شرکت کنندگان و آرای اخذ شده را به مشروعیت نظام نسبت می دهند در حالی که نباید این دو را با هم مقایسه کرد.
شوشتری گفت: تداوم و استمرار انقلاب اسلامی ایران با همراهی و حضور مردم است لذا با خدمت صادقانه و امیدبخشی به آنان نگذارید مردم از مسئولان شان نارضایتی داشته باشند. 
وی مسئولیت اجرای صحیح و قانونی انتخابات را بر عهده فرمانداران دانست و افزود: مسئولیت اصلی در اجرای صحیح قانون برگزاری انتخابات بر عهده شما فرمانداران است و باید در این زمینه دقت و حساسیت لازم وجود داشته باشد تا بنحو شایسته و بر اساس قانون انتخابات سالم و اطمینان بخشی برگزار شود.
مشاور وزیر کشور ادامه داد: جنب و جوش انتخاباتی از نیمه دوم سال ۹۷ شروع شده و هر کس به نحوی در مراسم و یا نشست‌های خصوصی و عمومی از این موضوع سخن می‌گوید.
 
رئیس مرکز حراست وزارت کشور بیان کرد: فرمانداران بدون تاثیر پذیری از جریانات سیاسی و در چارچوب قانون باید دقت لازم را در انتخابات داشته باشند تا افرادی توانمند، صالح و شایسته برگزیده شوند که به مصالح کشور و نظام بیاندیشند.
 
وی نیروی انسانی را مهمترین سرمایه وزارت کشور دانست و بیان کرد: نگاه به نیروی انسانی کار آمد و صیانت از این نیروها از جمله اهداف وزارت کشور است.
وی اظهار داشت: به منظور برگزاری بهینه انتخابات جلسات متعدد دیگری تا موعد مقرر در کشور برگزار خواهد شد.
مشاور وزیر کشور خاطر نشان کرد: دشمن امروزه با اعمال فشار و تحریم‌های ظالمانه سعی دارد مردم را نسبت به نظام ناراضی و نا امید کند غافل از اینکه این مردم سختی‌های بسیاری را از گذشته تا کنون پشت سر گذاشته و هیچگاه دست از حمایت نظام برنداشته اند.
 
وی خطاب به مسئولان تاکید کرد: مدیران باید در کنار مردم بوده و از نظرات آنان برای پیشبرد و توسعه کشور استفاده کنند.
 
تعداد بازدید : ۴۲۱
(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۸:۴۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید