پنج شنبه / ۶ تیر ۱۳۹۸ / ۱۶:۲۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۶۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان وبلوچستان:

حضور خیران مدرسه ساز در سیستان و بلوچستان ۷۰ برابر رشد داشته است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور خیران کشوری و استانی در زمینه مدرسه سازی در این استان از سال ۹۰ تاکنون به ترتیب ۷۰ و ۱۱۰ برابر رشد داشته است.

(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۶:۲۵
به گزارش روابط عمومی استانداری ؛احمدعلی موهبتی روز پنجشنبه در بیست و یکمین همایش خیران مدرسه ساز سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت اظهار داشت: اگر مشکل آموزش و پرورش حل شود این نهاد در آینده مشکلات کشور را حل خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: خیران در سالهای اخیر با نگاه ویژه به سیستان و بلوچستان گام‌های ارزنده‌ای را در راه تعلیم و تربیت فرزندان این دیار برداشته اند به طوریکه تاکنون افزون بر سه هزار و ۷۰۰ کلاس درس در این استان توسط آنان ساخته و تحویل آموزش و پرورش شده است.
 
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امیدواریم روزی به جایی برسیم که با بی نیازی این استان به ساخت مدارس بتوان با همت خیران در کشورهای پاکستان و افغانستان مدرسه ساخت تا از آسیب‌های اجتماعی به سوی مرزهای کشور پیشگیری کرد.
 
سرپرست معاونت آموزشی سواد آموزی وزارت آموزش و پرورش نیز در این نشست گفت: ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه خیران در کشور وجود دارد که باید بیش از گذشته از آنها برای توسعه و پیشرفت مناطق کمتر برخودار کشور نظیر سیستان و بلوچستان بهره گرفت.
 
علیرضا نخعی از فعالیت گروه‌های جهادی در سیستان و بلوچستان برای قبولی ۱۶۵ نفر در رشته پزشکی در کنکور سراسری سال گذشته تقدیر کرد.
 
تعداد بازدید : ۲۹۳
(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۶:۲۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید