پنج شنبه / ۶ تیر ۱۳۹۸ / ۱۶:۱۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۶۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

بیش از ۴۰ تن انواع مواد مخدر امسال در سیستان و بلوچستان کشف شد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۴۰ تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان کشف شده که بیشتر آن از نوع صنعتی و بسیار خطرناک بوده است.

(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۶:۱۵
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی روز پنجشنبه در همایش سالروز مبارزه با مواد مخدر که در سالن سینما هلال زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در راه مبارزه با مواد مخدر قریب به چهار هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده که ۷۷۰ شهید آن متعلق به سیستان و بلوچستان هستند.
 
وی گفت: همچنین ۱۲ هزار و ۵۰۰ جانباز در کشور داریم که ۲ هزار و ۴۰۰ نفر متعلق به سیستان و بلوچستان هستند.
 
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: از زمان ورورد آمریکایی ها به افغانستان که شعارشان مبارزه با مواد مخدر و تروریسم بود، شاهد افزایش مواد مخدر در این کشور هستیم تا جایی که هم اینک بیش از ۱۲ هزار تن مواد مخدر در این کشور  تولید می شود.
 
وی بیان کرد: همه ملت ایران آگاهند که آمریکایی ها قابل اعتماد نبوده و هیچ مرزی برای خود قائل نیستند و صاحبان زر و زور همواره به دنبال منافع خود هستند.
 
موهبتی با اشاره به اینکه مواد مخدر صنعتی آسیب های زیادی به جوانان وارد می کند که نیازمند مقابله و مبارزه جدی است، افزود: باید در این زمینه فرهنگ سازی شود زیرا مواد مخدر باعث بدبختی و نگرانی جوامع انسانی می شود.
 
وی ادامه داد: امسال تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا با همکاری سایر دستگاهها در برخورد جدی مبارزه با مواد مخدر و بحث اجتماعی شدن آن گام های اساسی برداشته شود.
 
استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در این زمینه سمن ها و تشکل ها نقش اساسی و مهمی دارند تا با فرهنگ سازی گام های مهمی در راه مبارزه با مواد مخدر برداریم.
 
تعداد بازدید : ۲۶۹
(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۶:۱۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید