دوشنبه / ۳ تیر ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۴۹
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

معاون رئیس جمهور: افزایش رقم صادرات کشور از طریق مرز میرجاوه

معاون امور اقتصادی رئیس جمهور گفت: در سه ماهه اول سال جاری شاهد جهش در رقم صادرات کشور از طریق مرز میرجاوه هستیم و این مهم نشان‌دهنده این است که پتانسیل صادراتی ایران بسیار خوب است و در صورت تسهیل و رفع موانع موجود زمینه برای جهش بیشتر هم فراهم خواهد شد.

(دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۶
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد نهاوندیان، معاون امور اقتصادی رئیس جمهور در بازدید از منطقه اقتصادی میرجاوه به خبرنگاران گفت: مرز میرجاوه در توسعه تجارت ایران جایگاه مهمی دارد.
 وی افزود: در شرایط کنونی اولویت کشور حرکت به سمت جهش در صادرات و کم‌کردن اتکا به درآمدهای نفتی است لذا همه امکانات را برای افزایش تولیدات صادراتی کشور بسیج می کنیم زیرا این موضوع به اشتغال کشور نیز کمک می کند.
معاون رئیس جمهوری اظهار داشت: از سوی دیگر هم بستگی و هم پیوندی با اقتصاد کشورهای همسایه به بهبود شرایط اقتصادی طرفین و امنیت منطقه نیز کمک خواهد کرد.
 این مقام مسئول با ابراز خرسندی از شروع عملیات احداث منطقه اقتصادی میرجاوه با همکاری بخش خصوصی بیان داشت:  با این روند؛ پیش بینی می شود این طرح به سرعت عملیاتی شود و امکان قابل توجهی را برای صادرات فراهم نماید.
معاون اقتصادی ریاست جمهوری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اتصال میرجاوه به خط آهن پاکستان‌ امکان قابل توجهی در تجارت ملی با پاکستان از طریق میرجاوه فراهم خواهد شد.
 
تعداد بازدید : ۲۴۲
(دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید