یکشنبه / ۲ تیر ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۴۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
رئیس فدراسیون فوتبال ایران :

برگزاری مسابقات بین المللی چندجانبه فوتسال با حضور تیم‌های مطرح جهان به میزبانی سیستان و بلوچستان در آینده نزدیک

(یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸) ۰۸:۵۷
به گزارش روابط عمومی استانداری، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشور با حضور در محل استانداری با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد.
 
 رئیس فدراسیون فوتبال در این دیدار با اشاره به رشد قابل توجه فوتسال در استان و همچنین صعود تیم فوتسال سیستان و بلوچستان به جام حذفی کشور، اظهار داشت: فدارسیون فوتبال آمادگی دارد با حمایت استانداری، مسابقات بین المللی چند جانبه فوتسال با حضور تیم های مطرح دنیا از جمله روسیه، اسپانیا و پرتغال را به میزبانی سیستان و بلوچستان برگزار کند.
 
 تاج همچنین به ظرفیت و پتانسیل فوتبال ساحلی در جنوب استان اشاره کرد و گفت: فدراسیون فوتبال در خصوص حضور تیم های فوتبال استان در لیگ‌های کشور بویژه فوتبال ساحلی با توجه به ظرفیت سواحل مکران در شهرستان چابهار و وجود ورزشکاران مستعد در این رشته، حمایت همه جانبه خواهد داشت.
 
 استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار ضمن خوش آمدگویی به رئیس فدراسیون فوتبال و هیئت همراه تاکید کرد: جهت توسعه و پیشرفته زیرساخت های فوتبال و همچنین اتمام پروژه های نیمه تمام فوتبال؛ استانداری سیستان و بلوچستان بیشترین ارزش افزوده در جهت تسریع و تکمیل این پروژه ها را اختصاص خواهد داد.
 
 موهبتی در ادامه حمایت ویژه استانداری از اداره کل ورزش و جوانان استان جهت رشد و شکوفایی ورزشکاران رشته فوتبال و حضور مقتدرانه تیم ها مختلف در مسابقات ملی را اعلام کرد.
 مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در پایان این جلسه در خصوص توسعه چمن های مصنوعی مینی فوتبال گفت: هم اکنون بیش از 122 چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاهای سطح استان نصب و راه اندازی شده است که در اختیار ورزشکاران، جوانان و بانوان روستایی قرار گرفته است.
 
همچنین در پایان استاندار سیستان و بلوچستان و رئیس فدراسیون فوتبال کشور از تلاشهای مدیرکل ورزش و جوانان در راستای توسعه  زیرساخت‌های رشته فوتبال در استان تقدیر کردند.
 
گفتنی است؛ در این دیدار علاوه بر رئیس فدراسیون فوتبال و مدیرکل ورزش و جوانان استان، طالقانی مسئول امور استانهای فدراسیون، کاشانی نماینده وزارت ورزش و جوانان، زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار، نخعی فرماندار شهرستان زاهدان و جمعی از اعضای هیئت فوتبال استان نیز حضور داشتند.
 
تعداد بازدید : ۱۷۸
(یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸) ۰۸:۵۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید