پنج شنبه / ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۹:۲۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۳۹
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی اجتماعی استاندار:

استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان درجامعه تحول ایجاد می کند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت : توجه به جوانان و بانوان و استفاده از ظرفیت این دو قشر در بخش‌های مختلف جامعه تحول ایجاد می‌کند.

(پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸) ۱۹:۲۸
به گزارش روابط عمومی استانداری، علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در آیین تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر، از ایرانشهر به عنوان مرکز فرهنگی بلوچستان یاد کرد و افزود : این شهرستان به عنوان نقطه تولید رفاقت، وحدت، همزیستی، امنیت و برادری در کشور مطرح است. 
 
🔹️ وی با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: ایرانشهر باید در انتخابات تبلور شاخص‌های سلامت، رفاقت و شکوه باشد. 
 
🔹️ وی افزود: فرمانداران بایستی پایه های محکمی در سالم سازی فضای انتخابات ایجاد کنند و طرفداران هر کاندیدایی که بخواهد سواستفاده کند و باعث التهاب فضا شود با اقتدار و اجرای تمام عیار قانون برخورد کنند.
 
🔹️ معاون سیاسی اجتماعی استاندار گفت : با توجه به پراکندگی سیستان و بلوچستان و ظرفیت‌های بالایی که در این استان نهفته است فرمانداران باید دیدگاه شان توسعه گرانه، اشتغالزا و توسعه روستا با هدف ماندگاری روستاییان باشد. 
 
🔹️ وی افزود : فرمانداران در واقع باید محور اتحاد،اجماع ، آرامش و انتقادپذیری باشند و در مقابل انتقادات مردم مقاومت و اصرار نکنند، مگر در مواقع اضطراری که آنهم بایستی فقط با هدف روشنگری و تنویر افکار عمومی باشد.
 
💢 همچنین در این جلسه حجت‌الاسلام سید شجاع الدین ابطحی و مولوی عبدالصمد کریم زایی امامان جمعه تشیع وتسنن ایرانشهر ضمن تشکر از خدمات ۵ساله نبی بخش داودی خاطرنشان کردند : خدمت به خلق خدا نعمتی بزرگ است که نصیب بعضی افراد می‌شود.
ایشان با تاکید بر خدمت بی منت بیان داشتند: مسولین در نظام جمهوری اسلامی باید از لحاظ اخلاقی، گفتاری و رفتاری در تراز نظام باشند چون آنها چهره نظام هستند.
 
💢 نبی بخش داودی فرماندار قبلی نیز در این مراسم ضمن تشکر از همراهی علما، معتمدین، جوانان، اعضای شورای تامین و اقشار مختلف شهرستان ایرانشهر در مدت 62 ماه خدمت در شهر میزبانان ولایت گفت : من هرچه دارم از برکت نظام جمهوری اسلامی است.
 
🔹️ وی افزود :نظام جمهوری اسلامی ایران به من به عنوان یک ایرانی اعتماد کرد و اولین بخشدار و فرماندار اهل سنت منطقه هستم که در راستای اهداف نظام و زیر سایه ولایت تلاش کرده ام.
 
🔹️ گفتنی در این آیین از خدمات نبی بخش داودی فرماندار قبلی تقدیر، و ابوذر کوثری بعنوان فرماندار جدید شهرستان ایرانشهر معرفی شد.
 
تعداد بازدید : ۲۷۷
(پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸) ۱۹:۲۸
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید