چهارشنبه / ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۳۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی اجتماعی استاندار:

اتاق فرماندار باید محل پمپاژ اعتماد باشد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اتاق فرماندار باید محلی برای پمپاژ و تزریق اعتماد و آرامش به مردم باشد.

(چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۳۵
به گزارش روابط عمومی استانداری، علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در جمع مردم شهرستان نیکشهر ضمن تقدیر از عملکرد صالحی؛ فرماندار قبلی اظهار داشت : تاکنون ۱۵ فرماندار معرفی کردیم یا جا به جا شده اند که به اذعان کارشناسان وزارت کشور یکی از بهترین تیم های فرمانداران را استان سیستان و بلوچستان معرفی کرده و این افتخاری برای مردم سیستان و بلوچستان است که پتانسیل های بی نظیری دارند.
 
زینی وند در خصوص روند انتصاب فرمانداران ادامه داد: در انتصاب فرمانداران بر روی مولفه هایی از جمله؛ توانمندی ، قانون گرایی، پاکدستی، صداقت و شجاعت  بشدت حساس بودیم .
 
 وی یادآورشد: فرمانداران را از بین افراد مستقل انتخاب کردیم، تا وابستگی به هیچ گروه ، شخص یا جریانی نداشته باشند.
 
 معاون سیاسی و اجتماعی استاندار ضمن اشاره به اهمیت برگزاری و حضور پر شور مردم درانتخابات پیش رو خاطر نشان کرد: فرمانداران در دستگاههای دولتی هیچ تعهدی نسبت به هیچ کاندیدایی ندارند، مخصوصاً در حوزه های جنوب استان با توجه به گستردگی حوزه های انتخابیه و فرمانداران مقتدر و توانمندی که منصوب می شوند؛ انتظار داریم یکی از بی نظیرترین ، سالم ترین و پرشورترین انتخابات پیش رو را برگزار کنند.
 
 وی افزود: فرمانداران بایستی پایه های محکمی در سالم سازی فضای انتخابات ایجاد کنند و طرفداران هر کاندیدایی که بخواهد سواستفاده کند و باعث التهاب فضا شود با اقتدار و اجرای تمام عیار قانون برخورد کنند.
 
 زینی وند ضمن استقبال از انتقادات سازنده و ظرفیت فضای مجازی خطاب به جوانان و نخبگان گفت: افتخار جمهوری اسلامی پذیرش انتقاد سازنده است و این دولت در سالهای اخیر آماج انتقادات به حق یا ناحق بود، و این خیلی سخت است که دولت عامل ایجاد شرایط به وجود آمده در کشور نباشد ولی پاسخگوی این وضعیت باشد.
 
 وی ادامه داد : نخبگان ، کاربران و صاحب نظران نیز بایستی در طرح انتقادات دقت عمل داشته باشند، هم از لحاظ شرعی، قانونی و انسانی موضوعی که مطرح می شود باید دقیق و مستدل باشد، چرا که نباید در فضای مجازی یا محافل عمومی آبروی شخصی افراد به بازی گرفته شود.
 
زینی وند در پایان خطاب به فرمانداران گفت : فرمانداران در واقع باید محور اتحاد،اجماع ، آرامش و انتقادپذیری باشند و در مقابل انتقادات مردم مقاومت و اصرار نکنند، مگر در مواقع اضطراری که آنهم بایستی فقط با هدف روشنگری و تنویر افکار عمومی صورت پذیرد.
 
تعداد بازدید : ۴۲۰
(چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۳۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید