چهارشنبه / ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۳۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی اجتماعی استاندار:

شرط اصلی مسئولیت در جمهوری اسلامی؛ اخلاق‌مداری و پاکدستی می‌باشد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شرط اصلی اعطای مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ اخلاق مداری و پاکدستی مسئولان می باشد‌.

(چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۵۵
به گزارش روابط عمومی استانداری، علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در مراسم تکریم و معارفه فرماندار قصرقند گفت: استفاده از مزایا و ظرفیت های مرز و توجه ویژه به توسعه و اشتغال مردم یکی از مهمترین وظایف فرمانداران خواهد بود.
 
 این مقام مسئول همچنین بیان داشت: نظام جمهوری اسلامی در حق استان سیستان و بلوچستان کوتاهی نکرده و خدمات و هزینه های دولت در این استان چشمگیر بوده است اما تعامل, همدلی و همراهی مردم و مسئولین ,نخبگان و معتمدین می‌تواند در کنار خدمات دولت تغییرات مشهود و تحولات عظیمی را به سمت توسعه در این استان رقم بزند.
 
 معاون سیاسی و اجتماعی استاندار همچنین ضمن اشاره به انتصاب ۱۵ فرماندار جدید در این برهه افزود: در انتصاب فرمانداران ملاک ما قوم و مذهب نمی باشد  و مهمترین ملاک انتصاب؛ شایسته سالاری، اصلح بودن واستفاده از ظرفیت افراد تحصیل‌کرده و پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشد.
 
 وی افزود: زنان، جوانان و نخبگان دو قشر مهمی هستند که پتانسیل رشد و تحول را در منطقه ایجاد می می‌کنند.
 
 علی زینی وند همچنین تاکید نمود: اعتماد سازی و بی طرفی برای برگزاری یک انتخابات سالم از سیاست‌های دولت می باشد که فرمانداران موظف هستند از این اصل و قانون پیروی نمایند.
 
تعداد بازدید : ۲۵۳
(چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۵۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید