یکشنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۲۵۹
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

استاندارد سلامت جامعه را تضمین می‌کند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ویژگی مهم اداره استاندارد این است که سلامت جامعه انسانی را تضمین می‌کند.

(یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۱:۵۲
 
 
 به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد علی موهبتی در دیدار با معاون سازمان ملی استاندارد خاطرنشان کرد: علاوه بر اثر گذاری استاندارد در داخل هر کشور، در همه جای دنیا استاندارد؛ نشانه عزت و اعتبار هر کشور است لذا باید خیلی جدی دیده شود و معتقدم استاندارد برای توسعه یک امر اجتناب ناپذیر و ضروری است.
 موهبتی ضمن تشکر از نگاه ویژه سازمان ملی استاندارد کشور نسبت به استان بیان داشت: اینکه رئیس جمهوری استان سیستان و بلوچستان را مهمترین و استراتژیک‌ترین استان کشور می‌دانند، به این معنی است که هر سازمان باید قوی ترین و استراتژیک ترین نیروی خودش را به عنوان مدیر مجموعه در این استان در اختیار داشته باشد.
 وی با اشاره به اهمیت کادرسازی توسط مدیران گفت: در سوابق کاری مدیر کل جدید این رویکرد دیده می شود لذا هر یک از افرادی که در این استان پست مدیریت می گیرند بایستی  پرورش نیروی متخصص و مدیر را به عنوان پیش شرط در دستور کار داشته باشند.
 استاندار سیستان و بلوچستان در پایان ابراز امیدواری کرد: مدیر کل جدید استاندارد با رفتار علمی و تعامل خوب با دستگاه‌های مرتبط بتواند فرهنگ استاندارد را در جامعه استان نهادینه و استاندارد استان را به درجات عالی برساند.
همچنین در ابتدای این نشست معاون سازمان ملی استاندارد نیز از همکاری استاندار سیستان و بلوچستان در معرفی مدیر جدید تقدیر و تشکر کرد.
بنابر این گزارش، صبح امروز مراسم تکریم اسماعیل عاقلی مدیرکل قبلی و معارفه مسعود جوادی به عنوان مدیرکل جدید استاندارد استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
یادآور می شود؛ مسئول تشکیلات بودجه سازمان ملی استاندارد و مدیرکل استاندارد ایران در کارنامه کاری مدیر کل جدید استاندارد سیستان و بلوچستان وجود دارد.
تعداد بازدید : ۷۸۹
(یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۱:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید