شنبه / ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ / ۲۱:۳۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۷۷۸۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

استاندار از پارک علم و فناوری استان بازدید کرد

(شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷) ۲۱:۳۴

 

استاندار سیستان و بلوچستان عصر امروز "شنبه" بخش های مختلف پارک علم و فناوری استان را مورد بازدید قرار داد.
سید دانیال محبی در این بازدید با حضور در  بخش های مختلف از نزدیک با مدیران شرکت های دانش بنیان و کار و کسب های بخش های فعال در این پارک به گفتگو پرداخت.
استاندار همچنین در پایان این بازدید، در جلسه ای اختصاصی با مدیران شرکت های فعال این پارک، درخواست ها و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.
محبی با تاکید بر تسریع در پرداخت تسهیلات شرکت های دانش بنیان توسط بانک های عامل، پاسخگویی مناسب و کاهش زمان بروکراسی اداری برای رسیدگی به درخواست ها و مشکلات آنان را خواستار شد.
وی با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان، مراکز نوآوری و کارآفرینی و شتاب دهنده های کسب و کار می توانند میزان اشتغالزایی زیادی را ایجاد کنند، افزود: با توسعه و آماده سازی زیرساخت های فیزیکی و فن آوری پارک علم و فناوری، زمینه جذب تعداد بالایی از فارغ التحصیلان دانشگاهی ایجاد می شود.
وی همچنین از مجتمع های شتاب دهنده کسب و کار به عنوان یک ظرفیت مناسب برای راه اندازی و حمایت از کسب و کارهای مجازی در حوزه های روستایی و عشایری یاد کرد.
استاندار با بیان اینکه عامل موفقیت این شرکت ها روحیه و انگیزه جوانی است؛ تصریح کرد: جوانان دهه پنجاه و شصت در جنگ از تمامیت ارضی و اعتقادات انقلابی و اسلامی دفاع کردند و امروز نوبت جوانان نسل حاضر است که با تلاش و أیده های مبتنی بر دانش موانع توسعه را از مسیر حرکت بردارند.


تعداد بازدید : ۳۶۳
(شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷) ۲۱:۳۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید