یکشنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ۲۱:۲۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۷۶۹۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
وزیر کشور :

ارائه تسهیلات گمرکى براى بهبود معیشت زندگى مرزنشینان توسط دولت

(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۲۱:۲۹
 
 
عبد الرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز یکشنبه ١٧ تیرماه در جریان سفر به منطقه سیستان و در حاشیه بازدید از بازارچه تخت عدالت شهرستان هیرمند در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز توفیق شد با مسئولین مختلف دستگاه های اجرایی در استان در خدمت مردم خوب سیستان باشیم، مجموعه بازدیدهایی از طرح های استان از جمله طرح بزرگ آبرسانی به ٤٦ هزار هکتار از اراضى کشاورزی انجام شد.
 
وی افزود: اکنون در منطقه گمرک تخت عدالت هستیم که این منطقه با توجه به مصوبه اخیر دولت برای سهولت در امر واردات و صادرات و تجارت مرز نشینان دستور العملی صادر شده که هر خانواده ای که در شعاع 30 الی 50 کیلومتری مرز هستند بتوانند از تسهیلات این مصوبه استفاده کنند و امیدواریم در معیشت زندگی ساکنان این منطقه تأثیر مثبتی بگذارد.
 
وزیر کشور ادامه داد: مسئولین مخابرات و گمرک تلاش خوبی برای راه اندازی این گمرک داشتند و البته طرح بزرگتر از این است و در حال حاضر آماده بوده و لازم است با مساعدت های لازم بتوانند بقیه منطقه را زیر بار این طرح بیاورند.
 
رحمانی فضلی خاطر نشان کرد: طرح های دیگری دستگاه های اجرایی با خود آورده اند که در گذشته و در جلسه ای در تهران به تصویب رسیده و در جلسه عصر امروز اقتصاد مقاومتی به نوبت اجرای آنها را در دستور کار قرار خواهیم داد.
تعداد بازدید : ۴۳۹
(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۲۱:۲۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید