سه شنبه / ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۳:۴۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۷۶۲۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

رئیس هیئت مدیره انجمن کوچولوهای ایرانی با سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری دیدار کرد

(سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷) ۱۳:۴۷

به گزارش روابط عمومی استانداری رئیس هیئت مدیره انجمن کوچولوهای ایرانی صبح امروز با سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان دیدار و گفت و گو کرد.
سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری در این دیدار گفت: به منظور تکریم و حمایت از افراد کوتاه قامت دفتر نمایندگی"انجمن کوچولوهای ایرانی " در اسفند ماه 96 در سیستان و بلوچستان تاسیس شده است.
محمدهادی مرعشی افزود: کوتاه قامتان نیز مانند سایر افراد جامعه از جایگاه اجتماعی و حقوق شهروندی برخوردارند و در این راستا امکانات مورد نیاز این افراد در حوزه های ورزشی و رفاهی در اختیار آنان قرار می گیرد.

رئیس هیئت مدیره انجمن کوچولوهای ایرانی نیز در این دیدار خواستار مساعدت و حمایت مسئولان پیرامون مسائل اجتماعی و ورزشی کوتاه قامتان شد.
محبوبه ابراهیم خانی گفت: انجمن کوتاه قامتان ایران بمنظور ارتقاء کیفیت زندگی افراد کوتاه قد و معرفی توانمندیها و افتخارات این افراد و ایجاد تنوع در اجتماع، تاسیس گردیده است.
وی افزود: این انجمن تلاش می کند راهکارها و اطلاعات جهانی در ارتباط با مشکلاتی که در زندگی این افراد و خانواده های آنان سایه افکنده است را پیداکند.
گفتنی است: موافقت نامه تأسیس و فعالیت دفتر نمایندگی انجمن کوتاه قامتان در سیستان و بلوچستان با هدف تمرکز فعالیت بر موضوعات و مسائل اجتماعی  این افراد صادر و فعالیت رسمی آن از سال گذشته آغاز شده است.

تعداد بازدید : ۲۰۳
(سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷) ۱۳:۴۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید