سه شنبه / ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ / ۲۱:۲۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۶۸۴۲
گزارشگر : ۱۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار :

ارتش نقش ارزشمندی برای شکل گیری انقلاب و تثبیت آن داشته است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ارتش در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نقش ارزشمندی برای شکل گیری انقلاب و تثبیت آن داشته است.

(سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶) ۲۱:۲۰

 به گزارش روابط عمومی استانداری، علی اصغر جمشید نژاد روز سه شنبه در آیین رژه نیروهای مسلح در خاش گفت: حضور با شکوه مردم در انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری پاسخ دندان شکنی به بدخواهان نظامی جمهوری اسلامی ایران است.وی افزود: پیروزی انقلاب و استقرار حکومت اسلامی سبب ایجاد نشاط و امید در میان ملت ایران و تمام ملل مسلمان دنیا شده است. معاون استاندار بیان کرد: درک درست و عقلانی نیروهای آگاه، مومن و ساختار منظم یگان های ارتش سبب ماندگاری و اقتدار روز افزون آن شده است. 

جمشیدنژاد ادامه داد: عملکرد ارتش در کنار نیروهای مردمی، سپاه، پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، قدم برداشتن در راه ولایت و دفاع از ارزش های اسلامی و حضور در صحنه جنگ و دفاع از مرز و بوم کشور در دوران جنگ تحمیلی برگ زرینی در تاریخ پر افتخار نظام اسلامی به ارمغان آورده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان دستاوردهای جنگ هشت سال دفاع مقدس را گامی مهم برای موفقیت در شرایط حساس امروزی و سربلندی در مذاکرات هسته ای عنوان کرد و گفت: در این مقطع حساس ایران اسلامی با اتکا به وحدت ملت سرافراز و پیروی از راه ولایت و توکل بر خداوند توانست عزت ایران اسلامی را به ارمغان آورد.

جمشیدنژاد رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و حمایت های مردمی و دیپلماسی برتر خارجی دولت را عامل مهم برای تثبیت اقتدار کشور برشمرد.
وی بیان کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و از ظرفیت های موجود در کشور برای رونق اشتغال و تولید و مقابله با بیکاری بهره گرفت.
تعداد بازدید : ۱۵۲
(سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶) ۲۱:۲۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


شعار سال