پنج شنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۴:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۱۶۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

ایران و پاکستان روابط عمیقی دارند و امروز اراده دو کشور بر ارتقای سطح این روابط است

رئیس جمهور در مراسم افتتاح پست و خط تبادل برق میان ایران و پاکستان گفت: ارتباطات ایران و پاکستان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف برقرار بوده و روز به روز گسترش یافته و امروز اراده دو کشور بر بهبود و ارتقای بیش از پیش این روابط است.

ايران و پاکستان روابط عمیقی دارند و امروز اراده دو کشور بر ارتقای سطح این روابط است
(پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۴:۳۸
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز پنجشنبه در ادامه برنامه‌های سفر یک روزه خود به سیستان و بلوچستان در مراسم مشترک افتتاح پست و خط تبادل برق میان ایران و پاکستان که با حضور آقای «شهباز شریف» نخست وزیر این کشور برگزار شد، از اینکه با این افتتاح یکی از جلوه‌های تعمیق و تقویت همکاری میان دو کشور دوست و برادر رقم می‌خورد، اظهار خرسندی کرد.

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران و پاکستان روابط عمیقی دارند که ریشه در اشتراکات فرهنگی و اعتقادی دو کشور دارد، گفت: پاکستان، مردمی بسیار فهیم و متدین دارد که علاقمند انقلاب شکوهمند اسلامی هستند و امروز روابط دو ملت مثال‌زدنی است.

دکتر رئیسی افزود: ارتباطات ایران و پاکستان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف برقرار بوده و روز به روز گسترش یافته و امروز اراده دو کشور بر بهبود و ارتقای بیش از پیش این روابط است.

رئیس جمهور با خوشامدگویی به نخست وزیر و دیگر مقامات پاکستانی حاضر در این مراسم اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی و هدایت‌های امام راحل و رهبری معظم انقلاب اسلامی علیرغم تهدیدها، فشارها و تحریم‌ها با همت دانشمندان و فرهیختگان جوان خود و با تکیه بر دانش و فناوری در حوزه‌های مختلف از جمله انرژی گام‌های بلندی برداشته است..
تعداد بازدید : ۴۹۱
(پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۴:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید