چهارشنبه / ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۰۸:۲۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۱۳۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

مشکلات سیستان و بلوچستان با انسجام و هم افزایی قابل حل است

معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: درد و رنج ناشی از محرومیت و عقب ماندگی های تاریخی سیستان و بلوچستان درمان دارد و برای جبران و رفع کمبودها و مشکلات به شدت نیازمندیم تا تک روی ها و بخشی نگری به انسجام و هم افزایی تبدیل شود.

مشکلات سیستان و بلوچستان با انسجام و هم افزایی قابل حل است
(چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۸:۲۹

به گزارش روابط عمومی استانداری، رضا شریفی در حاشیه نشست با اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار داشت: تشکیل خانه احزاب با هدف حضور فعالانه همه احزاب در کنار هم بوده است.

وی افزود: باید کمک کنیم تا جایگاه و وزن احزاب در استان سنگین تر شود و ما قائل به تقویت خانه احزاب برای اشتراک افکار جهت آبادانی استان هستیم.

شریفی با بیان اینکه؛ سیاسی بودن عیبی ندارد اما سیاست زدگی محل اشکال است، خاطرنشان کرد: برای دستیابی به توسعه استان باید اختلاف ها را حل کنیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: باید به یک فهم و مطالبه مشترک برسیم و استانداری نیز در این خصوص پشتیبان و در کنار همه احزاب است.

وی با بیان اینکه آینده روشنی در انتظار استان است؛ تاکید کرد: بسیاری از مشکلات با مدیریت جهادی قابل حل است و ما با هیچ کسی تعارف نداریم و اگر هر یک از مدیران درست عمل نکنند قطعا برکنار می‌شوند.

رضا شریفی در پایان بیان داشت: نظام مسائل و حل مسائل استان احصا شده و تنها نیازمند مرد میدان برای اجرا هستیم.
تعداد بازدید : ۵۸۰
(چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۸:۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید