شنبه / ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۰:۰۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۱۲۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

ایجاد پشتوانه علمی برای طرح ها موجب ماندگاری آنها می شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ریشه بسیاری از مشکلات ما در اجرا این است که کارهای ما پشتوانه علمی و دانش‌بنیان ندارد چرا که اگر کارگاهی بر پایه دانش بنیان شود هیچگاه به بن بست نخواهد رسید.

ایجاد پشتوانه علمی برای طرح ها موجب ماندگاری آنها می شود
(شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۰:۰۱
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در حاشیه بازدید از پارک علم و فناوری زاهدان اظهار داشت: یکی از اولویت های مهم ما در استان سیستان و بلوچستان انجام کارهای دانش بنیان است بنابراین همواره از این پارک علم و فناوری بازدید خواهیم کرد.

وی افزود: ریشه بسیاری از مشکلات ما در اجرا این است که کارهای ما پشتوانه علمی و دانش‌بنیان ندارد چرا که اگر کارگاهی بر پایه دانش بنیان شود هیچگاه به بن بست نخواهد رسید.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: باید روز به روز در همه زمینه ها ارتقا پیدا کنید و همواره به دنبال شکوفایی شرکت های دانش بنیان باشیم.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از محصولات ما در پارک علم و فناوری باید به مرحله تولید برسد و شرکت هایی که در پارک علم و فناوری به بلوغ رسیده اند به شهرک های صنعتی وارد شوند.

کرمی بیان کرد: باید صنایعی در سیستان ایجاد کرد که آب بر نباشند و با شرایط موجود هم خوانی داشته باشد.

وی افزود: قطعاتی که در بخش های مختلف از جمله صنعت نیاز به تولید دارد باید در خود استان تولید شود.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: جوانی فرصتی ویژه است چرا که ذهن جوان مملو از ایده و خلاقیت بوده و سرشار از انرژی است.
تعداد بازدید : ۳۱۲
(شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۰:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید