شنبه / ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۰۸:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۹۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

زمینه سرمایه‌گذاری در استان بدون محدودیت ایجاد شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: باید زمینه سرمایه‌گذاری را در استان فراهم کنیم و برای سرمایه های مردم در استان اطمینان فراهم کرده و از دلالی شدن اقتصاد جلوگیری کنیم.

زمینه سرمایه‌گذاری در استان بدون محدودیت ایجاد شود
(شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۸:۳۸
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در حاشیه نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با تسلیت شهادت آیت الله سلیمانی نماینده سابق ولی فقیه در استان اظهار داشت: این شهید بزرگوار طی سالیان متمادی تلاش های بی وقفه ای را در جهت افزایش وحدت در این استان انجام داده است.

وی با تاکید بر حضور مدیران عضو در جلسات تخصصی تصریح کرد: دستگاه هایی که در شورای برنامه ریزی و توسعه حضور نداشته اند حتماً بازخواست شوند و علت عدم حضور مدیران این دستگاه ها مشخص شود.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: کنترل و نظارت بر پروژه‌ها اهمیت فراوانی دارد لذا معنا ندارد که یک پروژه سالیان متمادی به طول بینجامد.

وی افزود: پیگیری امور از موضوعات مهم و ضروری است لذا مسائل مربوطه را از طریق وزارتخانه های خود پیگیری کنید.

کرمی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی اگر موانعی در اجرای امورات دارند حتما موانع را برطرف کنند و با جدیت کار را به پیش ببرند.

وی خاطرنشان کرد: فرصت خدمت به مردم را قدر بدانید چرا که فرصت هریک از ما محدود است.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: کار، تلاش و کوشش عین عبادت است لذا بایستی فرهنگ کار را تقویت کنیم.

وی اذعان کرد: باید زمینه سرمایه‌گذاری در استان را فراهم کنیم و برای سرمایه های مردم در استان اطمینان فراهم کرده و از دلالی شدن اقتصاد جلوگیری کنیم.
تعداد بازدید : ۳۲۲
(شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۸:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید