چهارشنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۱:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۷۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

جایگاه واقعی بانوان در ادارات تثبیت شود / لزوم استفاده از ظرفیت بانوان توانمند

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان با تأکید بر تثبیت جایگاه بانوان در ادارات گفت: باید فرهنگ سازی درستی در دستگاههای اجرایی شکل بگیرد تا جایگاه بانوان صرفا یک مقام تشریفاتی نباشد.

جایگاه واقعی بانوان در ادارات تثبیت شود / لزوم استفاده از ظرفیت بانوان توانمند
(چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۲) ۱۱:۳۸
به گزارش روابط عمومی استانداری، رضا شریفی در حاشیه نشست هم اندیشی مشاورین امور بانوان دستگاه‌های اجرایی استان اظهار داشت: دوره های خروجی محور باید برای بانوان برگزار شود.

وی با تأکید بر تثبیت جایگاه بانوان در ادارات افزود: باید فرهنگ سازی درستی در دستگاه های اجرایی شکل بگیرد تا جایگاه مشاور امور بانوان صرفا یک مقام تشریفاتی نباشد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: دشمن در صدد فروپاشی ذهنی ایرانیان بود تا با ایجاد بی اعتمادی و شکاف بین آحاد جامعه به اهداف شوم خود برسد.

وی ادامه داد: حوادث اخیر دشمن را به این نتیجه رساند که به هیچ عنوان توانایی مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: خوشبختانه با خطای محاسباتی پروژه دشمنان شکست بزرگی خورد اما قطعا آنها دست بردار نیستند.

وی اذعان کرد: ما با تهاجم و جنگ شناختی دشمن روبرو هستیم که هدف آن جوانان است لذا باید هوشیار باشیم.

شریفی با بیان اینکه مسائل اجتماعی نباید امنیتی شود، تصریح کرد: خوشبختانه در سیستان و بلوچستان مردمانی داریم که بیشتر از همه برای این نظام و انقلاب هزینه داده و پای آن ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه بنیه ما بنیه ای قوی است؛ افزود: یکی از اهداف دشمن این بود تا جمهوری اسلامی را در درون مشغول کند که با هوشیاری مردم این پروژه نیز شکست خورد.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری نیز در این نشست تاکید کرد: در سال جدید برنامه های محوری و عملیاتی مبتنی بر آسیب شناسی برنامه های سال گذشته در حوزه بانوان و خانواده با همراهی مشاورین امور بانوان دستگاه های اجرایی استان براساس دستورالعمل کارگروه های ابلاغی هشتگانه اجرا خواهد شد.

زهرا ابراهیمی خاطر نشان کرد: دبیران کارگروه های مرتبط انتخاب شده جهت برنامه ریزی برای اهم محورها نظیر تحکیم بنیان خانواده، زیست عفیفانه، الگوی سوم زن مسلمان، حقوق و مسئولیت های اجتماعی، نشاط اجتماعی، کسب وکار پایدار،جوانی جمعیت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با اهتمام ویژه نسبت به اجرایی سازی برنامه ها گام بردارند.

وی در ادامه افزود: با توجه به اتفاقات حادث شده در سال گذشته و هدف‌گذاری نهاد خانواده و بانوان به عنوان قویترین و موثرترین ارکان جامعه برنامه های سال‌جاری با اولویت اقدامات موثری فرهنگی و اجتماعی انجام خواهد شد.
تعداد بازدید : ۵۱۴
(چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۲) ۱۱:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید