سه شنبه / ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ / ۰۸:۳۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۲۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

مهار تورم و رشد تولید اولویت اول مدیران سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تورم زمانی کنترل می‌شود که عرضه و تقاضا کنترل گردد و ما نیز در تلاشیم این مهم را در این استان به صورت ویژه دنبال کنیم.

مهار تورم و رشد تولید اولویت اول مدیران سیستان و بلوچستان
(سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۳۲
به گزارش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، محمد کرمی در حاشیه نشست با کارکنان استانداری به مناسبت سال جدید ضمن گرامیداشت بهار طبیعت و تقارن آن با بهار قرآن اظهار داشت: با توانی مضاعف برنامه ها را در سال جدید دنبال خواهیم کرد.

وی با تاکید بر استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان افزود: شعار امسال مهار تورم و رشد تولید است و ما باید به عنوان سرباز برای اجرای این فرمان در کف میدان باشیم.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: تورم زمانی کنترل می‌شود که عرضه و تقاضا کنترل گردد و ما نیز در تلاشیم این مهم را در استان به صورت ویژه دنبال کنیم.

وی اظهار کرد: اگر دستگاه های نظارتی در جایگاه نظارت خوب عمل کنند؛ دستگاه های اجرایی نیز به نحو مطلوب وظایف خود را اجرا خواهند کرد.

کرمی تصریح کرد: در تصمیم‌گیری ها همه جوانب آن را بررسی کنید و به عنوان ناظر روی همه ابعاد کار نظارت داشته باشید و ما نیز در این رابطه با هیچکس تعارف نداریم.

وی تاکید کرد: وظیفه ذاتی همه ما خدمت به مردم است بنابراین کار مردم را به سرعت راه بیندازید و همگی به وظایف خود عمل نمایید.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: فکر کردن موجب خلاقیت و نوآوری می شود به همین دلیل اسلام تفکر را عین عبادت دانسته و بر آن تاکید فراوانی کرده است.

وی بیان کرد: شناخت اهمیت فراوانی دارد بنابراین باید با در نظر گرفتن شرایط عمل کرده و برای بهبود عملکرد خود تلاش نمایید.

کرمی تاکید کرد: شعار سال باید در عمل دیده شود و تنها وجود این شعار روی سربرگ نامه ها فایده ای ندارد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزها باید به مرکز صادرات و واردات تبدیل شود چرا که این مهم به رشد تولید کمک شایانی می کند.

وی با تاکید بر افزایش تولید بیان کرد: باید ارتباط خود را با سایر کشورها نیز توسعه دهیم.

کرمی گفت: امنیت غذایی یکی از مهمترین مولفه ها برای هر کشوری است لذا باید سرمایه گذاران را به حوزه کشاورزی وارد کرده و از ظرفیت‌های فراوان این منطقه استفاده کنیم.

وی اذعان کرد: باید شهرک‌های گلخانه ای در استان توسعه پیدا کند و در قالب بسته سرمایه گذاری از ظرفیت های استان استفاده شود.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر دخالت مردم در امر سرمایه گذاری گفت: همه مجموعه های درگیر در حوزه اقتصاد باید از سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی استقبال کنند.

وی بیان کرد: این استان معادن فراوانی دارد اما بهره‌برداری از این معادن بر عهده کسانی خواهد بود که صنایع فرآوری را در کنار معادن ایجاد کنند.

کرمی با تاکید بر اینکه فرصت خدمت به مردم را قدر بدانید، افزود: خدمت به مردم مصداق عمل صالح است بنابراین این فرصت خدمت را باید قدر بدانید.
تعداد بازدید : ۴۹۳
(سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید