شنبه / ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۲:۴۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۲۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

دستگاه های اجرایی که تاکنون اعتبارات را جذب نکرده اند باید پاسخگو باشند

استاندار گفت: دستگاه های اجرایی که تاکنون اعتبارات مصوب سال گذشته را جذب نکرده‌اند، در فرصت باقیمانده جذب اعتبارات را با جدیت پیگیری کنند چراکه باید در این مورد پاسخگو باشند.

دستگاه های اجرایی که تاکنون اعتبارات را جذب نکرده اند باید پاسخگو باشند
(شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲) ۱۲:۴۲
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای اداری فنوج که به ریاست وی و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان و معتمدین این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: دستگاه های اجرایی که تاکنون اعتبارات مصوب را جذب نکرده اند، در فرصت باقیمانده جذب آن را با جدیت پیگیری کنند چرا که برای این موضوع باید پاسخگو باشند و هر مدیری که در این مورد تعلل داشته باشد بازخواست خواهد شد.

کرمی گفت: دستگاه های اجرایی عملکرد سال گذشته شان را نیز ارزیابی کنند و عیوب را پیدا کنند و در سال پیش رو این عیوب را به حس تبدیل کنند.

وی بیان داشت: بازرسی ویژه ایجاد کرده ایم تا بر عملکرد دستگاه های اجرایی در شهرستان ها نظارت کنند و تک‌تک دستگاه‌های اجرایی را ارزیابی می‌کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: ارزیابی دستگاهها به گونه ایست که عملکرد آنها در کف میدان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: هر مسئولی در هر رده و جایگاهی باید کارش را درست انجام دهد و در پی حل مشکلات مردم باشد چرا که وظیفه ما خدمت به مردم است و این خدمت به مردم عمل به فرمان الهی است.

وی خطاب به مسئولین گفت: به دنبال این باشیم که مشکلی را از مردم حل کنیم و اینگونه نباشد که مردم برای حل مشکلاتشان در مسیر ادارات در رفت و آمد و سرگردان باشند.

کرمی عنوان کرد:مسئولین نیز در این حوزه ملاحظه کاری نداشته باشند و نباید بین مراجعه کننده آشنا و غیر آشنا تفاوتی وجود داشته باشد.

وی خاطر نشان تاکید کرد: با تمام وجود باید تلاش کنیم زندگی بهتری را برای مردم مهیا کنیم و مردم نجیب استان نیز باید مطالبه گر باشند و بدنبال احقاق حقوقشان باشند.
تعداد بازدید : ۴۹۶
(شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲) ۱۲:۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید