پنج شنبه / ۲۹ دی ۱۴۰۱ / ۱۶:۰۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۴۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

سیستان و بلوچستان برای پیشرفت نیازمند مدیر جهادی جوان، خلاق و متدین است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان برای پیشرفت نیازمند مدیر جهادی جوان، خلاق و متدین است که با روحیه جهادی شبانه روز کار و تلاش کند.

سیستان و بلوچستان برای پیشرفت نیازمند مدیر جهادی جوان، خلاق و متدین است
(پنج شنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱) ۱۶:۰۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در حاشیه نشست شورای اداری نیکشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: این شهرستان ظرفیت های خوبی از جمله نیروی جوان خلاق دارد.

وی‌ با تاکید بر دو امر پیگیری و نظارت افزود: گزارش مکتوب نمیخواهیم باید کار را کف زمین و در میدان ببینیم.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: این استان ظرفیت خوبی در حوزه کشاورزی از جمله باغ و گلخانه دارد که نیازمند جدیت جهاد کشاورزی در به فعلیت رساندن این ظرفیت هاست.

وی با بیان اینکه طرح هادی روستاها به سرعت از سوی بنیاد مسکن در حال تهیه است، تصریح کرد: بعد از شهرهای ساحلی، نیکشهر نزدیک ترین شهرستان به دریا است که این موضوع ظرفیتی بزرگ برای این شهرستان محسوب می شود.

کرمی ادامه داد: مشکل مسکن باید در استان حل شود اما باید خود مردم مشارکت کنند و روستاها نیز مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه خداوند زمین را برای استفاده ما انسان ها خلق کرده، اظهار داشت: مناطق مختلف سیستان و بلوچستان استعداد بالقوه ای در تولید نخیلات و خرما دارد، بنابراین ضرورت دارد؛ نهضت نخل کاری در این استان شکل بگیرد چراکه تاثیر زیادی بر اشتغالزایی و بهبود اقتصاد خانوار دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: خداوند ثروت های زیادی در دل زمین برای ما قرار داده که باید از آن به نحو مطلوب استفاده کنیم بنابراین باید با تحقیق و کار از آن ها بهره ببریم.

وی بیان کرد: ظرفیت مردمی ظرفیت بسیار بالایی است؛ شاهدیم مردم به هر حوزه ای ورود کردند موفقیت به ارمغان آوردند لذا از آن بهره بگیرید.

کرمی با تاکید بر اینکه البته ایجاد زیرساخت ضرورتی اجتناب ناپذیر برای جذب سرمایه‌گذار است، خاطر نشان کرد: سرمایه گذاران را وارد استان و از آنها حمایت کنید.

وی با تاکید بر اینکه هنگامی که یک مسئولیت را برعهده گرفتیم باید کار کنیم، تصریح کرد: از روزمرگی دوری کنید و با نگاه توحیدی برای خدمت رسانی به مردم حاضر و دائم به دنبال نوآوری، حرکت رو به جلو و تحول باشید.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: همه مسئولان باید با هم تلاش کنند چرا که ما اجازه نخواهیم داد ظرفیت ها و استعدادهای استان با اختلاف معطل بماند.

وی اذعان کرد: این استان برای پیشرفت نیازمند مدیر جهادی جوان، خلاق و متدین است که با روحیه جهادی شبانه روز کار کند.

تعداد بازدید : ۹۴۸
(پنج شنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱) ۱۶:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید