پنج شنبه / ۲۹ دی ۱۴۰۱ / ۱۱:۵۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۳۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری:

هیچ گونه قصوری از سوی مسوولین امر در حوزه توسعه شهری پذیرفتنی نیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: هیچ گونه قصوری از سوی مسئولان امر و شهرداریها پذیرفتنی نیست و تمامی اقدامات باید در راستای ایجاد فضای امن و کاربردی شهری باشد.

هیچ گونه قصوری از سوی مسوولین امر در حوزه توسعه شهری پذیرفتنی نیست
(پنج شنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱) ۱۱:۵۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ در جلسه کمیسیون ماده پنج شهرهای استان که به ریاست منصور بیجار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مسئولین ذیربط برگزار شد؛ یازده دستور کار بررسی و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: در جلسه آتی که با حضور مهندسین مشاور طرح تفصیلی زاهدان برگزار خواهد شد، ضمن بررسی مطالعات تکمیلی طرح در دوره قبل، به صورت تخصصی و کاربردی نیز دلایل عدم تحقق برخی مسائل مورد بحث و تبادل نظر اعضاء کمیسیون قرار خواهد گرفت که مهندسین مشاور طرح نیز در این زمینه پاسخگو خواهند بود.

بیجار ضمن تأکید بر اینکه تصمیمات جلسه باید توسط شهرداری ها اجرایی شوند گفت:هیچ گونه قصوری از سوی مسئولان امر پذیرفتنی نیست و تمامی این جلسات باید در راستای ایجاد فضای امن و کاربردی شهری باشد.

در این جلسه از تعداد 14 دستور کار ارائه شده 11 دستور کار بررسی و صورت جلسه شد که تمامی مصوبات از طریق دبیرخانه اداره کل راه و شهرسازی شمال استان ارسال خواهند شد و سه دستورکارباقی مانده در جلسه چند روز آینده طرح و بررسی خواهد شد.

تعداد بازدید : ۷۷۴
(پنج شنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱) ۱۱:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید