سه شنبه / ۲۰ دی ۱۴۰۱ / ۱۳:۱۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۱۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

اولویت بهره برداری از معادن با سرمایه گذاران فعال و با انگیزه است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تلاشمان این است که معادن در استان به سرعت فعال شود بنابراین بهره برداری از معادن باید به کسانی واگذار شود که انگیزه و اراده کافی برای فعالیت دارند‌.

اولویت بهره برداری از معادن با سرمایه گذاران فعال و با انگیزه است
(سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱) ۱۳:۱۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در جلسه هم اندیشی با موضوع بررسی موانع، مشکلات و تدوین راهکارهای تسهیل حوزه معدن و صنایع معدنی استان اظهار داشت: قصد داریم با گسترش نخلستان‌ها و کشت گردوی گرمسیری در این منطقه کشاورزی را در استان توسعه دهیم.

وی افزود: در واگذاری معادن اولویت با سرمایه گذاران فعال و به ویژه سرمایه‌گذارانی است که صنایع تبدیلی را به استان بیاورند.

کرمی اذعان کرد: خداوند به این استان ظرفیت و نعمت فراوانی ارزانی داشته که باید تلاش شود تا به فعلیت برسد.

رئیس شورای معادن استان ادامه داد: باید زمینه مشارکت مردم در کارهای اقتصادی را فراهم کنیم و با تمام توان برای توسعه زیر ساخت ها تلاش نماییم.

وی خاطرنشان کرد: مردم بسیار خوبی در استان داریم و همه به دنبال امنیت و آرامش هستند و کسی که به دنبال ناامنی می باشد قطعاً دلسوز این مردم نیست.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: امروز یهود دشمن مسلمانان است و هر کاری می کند تا به ما ضربه وارد کند.

وی با تاکید بر خلاقیت انسان خاطرنشان کرد: اگر تولید کننده دائم به دنبال نوآوری، حرکت رو به جلو و تحول نباشد به سرعت دچار شکست می‌گردد.

کرمی با اشاره به ظرفیت معادن ادامه داد: در استان سیستان و بلوچستان معادن زیادی داریم که باید با ایجاد صنایع تبدیلی تولید ثروت کنیم.

وی تاکید کرد: کار نشدنی در سیستان و بلوچستان نداریم بنابراین باید موانع را برطرف کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: عالم محضر خداست و خداوند شاهد و ناظر تمام کارهای ما می باشد لذا خیر مردم و کشور را از درگاه خداوند مسئلت می کنیم.

تعداد بازدید : ۸۰۸
(سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱) ۱۳:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید