یکشنبه / ۱۸ دی ۱۴۰۱ / ۱۱:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۰۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

ظرفیت ها با کار جهادی و میدانی به فعلیت می رسد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: استانداری کار نظارت و پیگیری را باید در مجموعه ها اجرایی انجام دهد چرا که همه ظرفیت ها با کار جهادی و در میدان بودن به فعلیت خواهد رسید.

ظرفیت ها با کار جهادی و میدانی به فعلیت می رسد
(یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱) ۱۱:۱۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در حاشیه نشست با کارکنان استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی تجلی اراده الهی است و شاهدیم از زمان شکل‌گیری این انقلاب توطئه ها آغاز شد تا در این نظام انحراف ایجاد کنند اما با عنایت الهی همه این توطئه ها خنثی شد.

وی افزود: خداوند اگر بخواهد کاری انجام شود همه عالم هم اگر بسیج شوند باز هم نمی‌توانند برای مقابله با آن امر کاری کنند.

وی تاکید کرد: اگر در راه خدا ایستادگی کنید خداوند ترسی را به دل دشمنانتان خواهد انداخت و این غیر از عنایت الهی نیست.

کرمی تصریح کرد: در طول بیش از ۴ دهه عمر انقلاب دشمنان جنگ های مختلفی را علیه ملت ایران طراحی کردند اما چه اتفاقی افتاد با عنایت الهی پیشرفت چشمگیری در حوزه‌های علمی و فناوری داشتیم.

وی ادامه داد: در حوزه‌های مختلف جوانان تلاش کردند و به پیشرفت‌های چشمگیری نائل آمدند که این امر موجب رشک دشمنان شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: امروز این انقلاب با قدرت پیش می‌رود بنابراین همه تلاش کنید و همچنین با همت و اراده قوی به خداوند توکل کنید.

وی اظهار داشت: اراده خود را تقویت کنید و با اراده محکم کار کنید چرا که اگر بهترین امکانات را با اراده ضعیف داشته باشید محکوم به شکست هستید.

کرمی خاطر نشان کرد: استانداری کار نظارت و پیگیری را باید در مجموعه ها اجرایی انجام دهد چرا که همه ظرفیت ها با کار جهادی و در میدان بودن به فعلیت خواهد رسید.

وی بیان کرد: روزمرگی آفت یک مجموعه است بنابراین از آن پیروی کنید و با نگاه توحیدی برای خدمت رسانی به مردم حاضر باشید.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: کنترل و نظارت را در کف میدان خواهیم داشت بنابراین باید نقاط ضعف خود را برطرف کنیم و خدمات عمومی را توسعه دهیم.

تعداد بازدید : ۷۶۱
(یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱) ۱۱:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید