پنج شنبه / ۱۵ دی ۱۴۰۱ / ۰۶:۴۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۹۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

اقتصاد مردمی موجب توسعه سیستان و بلوچستان می شود

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در اقتصاد گفت: اقتصاد مردمی بر پایه تولید و تجارت عامل توسعه استان است.

اقتصاد مردمی موجب توسعه سیستان و بلوچستان می شود
(پنج شنبه ۱۵ دی ۱۴۰۱) ۰۶:۴۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اظهار داشت: یکی از مشکلات استان ما همین حوزه اقتصاد است که علل مختلفی دارد که بخش عمده آن حرکت نکردن بر پایه تولید و عدم مشارکت مردم است.

وی افزود: بخش اقتصاد در کشور اهمیت زیادی دارد لذا باید در حوزه اقتصادی پیشرفت کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید توسعه تجارت افزود: تولید نیاز به بازار فروش دارد و در این راستا سیستان و بلوچستان ظرفیت خوبی برای توسعه تجارت دارد.

وی باتاکید بر خلاقیت انسان خاطرنشان کرد: اگر تولید کننده دائم به دنبال نوآوری، حرکت رو به جلو و تحول نباشد به سرعت دچار شکست می‌‌شود.

کرمی با اشاره به ظرفیت معادن در سیستان و بلوچستان ادامه داد: در استان معادن زیادی داریم که باید با ایجاد صنایع تبدیلی تولید ثروت کنیم.

وی تاکید کرد: کار نشد در سیستان و بلوچستان نداریم بنابراین باید موانع را برطرف کنيم.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: ما محکم تصمیم می‌گیریم و محکم اجرا و پیگیری خواهیم کرد چرا که باید مشکلات برطرف گردد.

وی افزود: به فضل الهی و با همت و تلاش همه تغییر در استان سیستان و بلوچستان اتفاق خواهد افتاد و جایی که نیاز به دستور است؛ دستورات صریح شفاف و روشن داده می‌شود.

کرمی خاطرنشان کرد: خداوند ظرفیت تجارت و نعمت مرز را در این استان قرار داده بنابراین باید به نحو مطلوب از این موهبت بهره گیری کنیم.

تعداد بازدید : ۹۶۷
(پنج شنبه ۱۵ دی ۱۴۰۱) ۰۶:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید